Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha mindenkinek...

Mit tennél, ha mindenkinek kötelezővé tennék a COVID elleni védőoltást (ha elkészül)?

Figyelt kérdés

Az elsők között beadatnád?

Kerülnéd, húznád a dolgot amíg csak lehet?

Tiltakoznál, esetleg tüntetnél ellene?



2020. aug. 3. 01:57
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
20%

Gondolom ő úgy szeretné értelmezni hogy az alacsonyabb, mint 3-4% azt jelentse hogy még 0,1%-ot sem ér el.

Egy pár kérdésnél már felmosták vele a padlót amikor jött a "még az influenza veszélyességét sem éri el" szintű agymenéseivel, de amint érzi hogy elbukta a vitát, újrakezdi egy másik kérdésnél.

Valószínűleg figyelemhiányos a lelkem.

2020. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a vitát (is) rég megnyertem, akkor szoktam elhúzni egy kérdéstől, amikor már csak ti, egybites bérrettegők nézitek, mert onnantól kezdve nincs értelme oda írni :)
2020. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
37%
Na igen, mert egy vitát attól fog megnyerni valaki hogy azt hazudja hogy ő már rég megnyerte... vagy mégse.
2020. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem miért kell vitazni ezen.

Véleményem szerint halál egyszerű a képlet.

Vannak akik szeretnék beoltatni magukat az ellenszerrel és vannak akik nem.


Egyik oldal :


Beadatom magamnak mert szeretném biztonságban érezni magamat akik meg nem adatják be így jártak engem már nem tudnak megfertőzni. Nem érdekel mit csinálnak.


Másik oldal:


Nem adatom be magamnak mert nem gondolom, hogy ez ennyire komoly vírus lenne ami miatt szükségem lenne a védőoltásra. Akik meg már beadatták maguknak azokat már nem fertőzhetem meg. Nincs miért aggódniuk.



Miért nem lehet így felfogni ?


Ehelyett megy egymás köpködése.

Mire jó ez ?

2020. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
0%
#43 Hát nem is attól, hogy hazudik, szalmabábozik és személyeskedik, ahogy te és a troll kollégád (vagy a másik accountod) csináljátok.
2020. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
50%
Nem fog elkészülni......szerintem....
2020. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
50%
Örökké akartok élni? Nem fogtok!
2020. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
0%

44: azért "kell" vitatkozni, mert nem így működik a védőoltás. Szerinted miért kötelező sok védőoltás és miért nem opcionális? (tudom, egyesek szerint azért mert csipeket juttatnak be így meg alumíniumot meg mittudoménmit, de most a bolondokat hagyjuk)

Azért, mert vannak, akiknek nem lehet beadni: még vagy már nem elég erős az immunrendszerük, gyerekek, idősek, betegek, stb. Őket nem védi az oltás, viszont a nem beoltottak simán megölhetik őket és ez a nem beoltottakat legkevésbé sem érdekli mint az látszik. Nem véletlenül terjed a pestis az USAban, nem véletlenül van egyre több olyan betegség, ami már szinte teljesen eltűnt az oltásokkal kevésbé szigorú országokban. Egyre több a konteós, az anti-vakcinás, akik elfelejtették, hogy ők is az oltásoknak köszönhetik azt, hogy megélték ezt a kort, ezek nélkül jó részük már régen meghalt volna gyermekbénulásban, TBC-től vagy a többi betegség egyikétől, amik az oltások bevezetése előtt milliókat öltek meg. És őket nem érdekli senki más, csak a saját meggyőződésük, hogy csipeket akarnak az oltással beléjük juttatni vagy valami más agyament baromság. Felőlük az oregek és a gyerekek meghalhatnak, őket akkor se fogják beoltani.

Ezért is tették már most kötelezővé a covid oltást Ausztráliában.

2020. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj ezzel a vírus kérdéssel, hogy a sok "én gondolok másokra is ember " nem valódi.

Nem valódi ez a másra való tekintet sem.

Csak egy álarc ami jól néz ki a facebookon. Azt mutatják, hogy milyen rendesek és másokra is gondolnak.

Ez nem így van, legalábbis az esetek többségében.


Vegyünk egy jóval egyszerűbb példát.


Vasárnapi boltzár.

Ugye-ugye, csak egyetlen nap a héten mégis botrány lett belőle.

Mindenhol azt lehetett olvasni, hogy ne mondja meg senki hogy mikor vásároljak.

Olyat is gyakran hallani lehetett, hogy a kereskedelmi dolgozók ezt vállaltak, holott lehet csak ilyen munka volt.



Szóval be kellene fejezni végre ezt az álszent viselkedést.

Kíváncsi lennék mennyien vannak itt olyanok akik annyira gondolnak másokra , hogy akár a rászorulóknak is segítenék adományozással.


A csalánt meg mindenki a sajátjával verje.

2020. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
Hmm... a vasárnapi boltzár és maszk hordás között összefüggést találni... Meg a rászorulók segítése és a más meg nem fertőzése között... Nem is értem mi az összefüggés, de a lényeg, hogy te tudod. Ne próbáld elmagyarázni, felesleges.
2020. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!