Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok!Mi lesz akkor, ha...

Liberálisok!Mi lesz akkor, ha igaza lesz a jobbosoknak?

Figyelt kérdés

Tehát mégis elszaporodnak a cigányok és kb borsodi színvonalat fognak produkálni?

Tehát nem dolgoznak, annál inkább bűnöznek stb.


Érdekel a véleményetek, hogy erre a forgatókönyvre mi a terv?


2020. szept. 8. 07:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Így van, ez a "jobboldali" kormány az egyenruhás-bűnözést tiltotta be, nem a Deák téri késelőket... Egyébként is áthatja a kormánypártot a kisebbségi kultúra (Orbán-klán, Mészáros, NAV-elnök, Farkas, stb.).
2020. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

A liberalizmus nem ellentéte a jobboldalnak.

Korábban Reddit-en írtam arról, hogy én mit kezdenék a helyzettel, bár nem írtam le mindent. Pedig én is mocskos centrista libsi vagyok. Olvasd el:

[link]

2020. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy mit csinál a Fidesz.

A cigányokat 600 éve nem integrálták, szal most ezt kiemelni hülyeség, ahogy Ferit is ekézni.

Engem az érdekel, hogy mit fogtok tenni, ha mindez megvalósul?

2020. szept. 8. 10:13
 14/28 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
29%
Ahogy írtam, a terv régóta megvan, csak el kéne egyszer kezdeni komolyan. Ha megvalósul a disztópiád, akkor sem lehet mást tenni.
2020. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egyre kevesebb az esély.

Borsodban a magyaroknak már nincs maradásuk, nem tudom miért nem foglalkozik ezzel a média.

Egyébként szerintem a Fidesz jobban állt a dolgokhoz, mint a Feri.

Kicsit a sarkukra lépett, de azt is tudom, hogy ez édeskevés.

2020. szept. 8. 10:40
 16/28 anonim ***** válasza:
37%
Erre nincsen sok megoldás szerintem. Demokráciában nem lehet megtenni azokat a lépéseket amiket meg kellene tenni. De egyébként semelyik jobbos kormány nem tudná megtenni a világon. Szerintem, bár ez az én véleményem a Puzsér ötlete nem hülyeség, hogy elvenni a családit attól aki csak azét csinál gyereket , hogy pénzt kapjon utána.
2020. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
43%
Annyira mindegy, elszaporodni nem két percig tart, hanem sok száz évig. Addigra mind halottak leszünk. Te is!
2020. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Puzsér ötlete nem hülyeség.
2020. szept. 8. 13:40
 19/28 anonim ***** válasza:
2020. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Korszakalkotó ötlet, még senkinek sem jutott eszébe... Egyébként a Fidesz szigorított is, iskolába kell járni, meg inkább az adózásból enged. Nem tudom, megéri-e egyáltalán most gyerekekből megélni.
2020. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!