Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok!Mi lesz akkor, ha...

Liberálisok!Mi lesz akkor, ha igaza lesz a jobbosoknak?

Figyelt kérdés

Tehát mégis elszaporodnak a cigányok és kb borsodi színvonalat fognak produkálni?

Tehát nem dolgoznak, annál inkább bűnöznek stb.


Érdekel a véleményetek, hogy erre a forgatókönyvre mi a terv?


2020. szept. 8. 07:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20-as! Most éri meg igazán! Irgalmatlan pénzeket vágnak hozzá ahhoz, aki gyereket vállal. kamatmentes hitel, CSOK, családi adókedvezmény,
2020. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Milyen bizarr, hogy a nemzethalálért még fizetnek is a magyarok... Netto liberalizmus.
2020. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Abody ***** válasza:
100%

Az integrációt 600 éven át úgy próbálták, mint ahogy a horvát, szlovák, meg román lakosságot is integrálni akarták, a kultúrájuk eltörlésével, kötelező magyarral, falvaik átnevezésével. A szovjetunióban volt az elő próbálkozás agresszív állami lakásokba való betelepítésre, gondolhatjátok, milyen következményekkel járt egy-egy ilyen gettó hirtelen felhúzása, hogy menjenek a gyárakba dolgozni a sokáig működő nomád, kézműves életmód helyett. 50 évvel később, ez az amúgy is utált réteg hirtelen elvesztette a munkáját ahogy bezárták meg eladták a gyárakat a rendszerváltás idején, ezeknek az embereknek semmi végzettsége nem volt, és szinte minden területről megkülönböztetést kaptak.


Amúgy meg ez a "nem mer bemenni a rendőrség az utcába" szerintem akkora kamu, mikor Gyöngyöspatán pl folyamatos járőri jelenléttel osztogattak ki kamubírságokat a helyi roma lakosságnak, sokaknak több százezer forintnyi összegben pár hét alatt. [link]


Addig amíg a cigányság csak gettókban tudja megengedni, hogy éljen, az önkormányzatok meg nem tesznek semmit az ilyen környékek állapotának a javításáért, közben az átlag magyar negatív melléknévként használja a cigány szót, mégis mit vártok tőlük, hogyan emelkedjenek ki? Főleg, hogy suli nélkül minimálbéren az ország élhetetlen.


[link] Akit érdekel, itt egy videó a végére, hogy mik járulnak hozzá egy gettósodási helyzethez. A fekete háztartásoknál a medián vagyon 8 dollár, a fehér háztartásoknál ez negyed millió dollár.

2020. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
23, őket legfeljebb asszimilálni akartuk, nem nagy meggyőződéssel, pár évtizedig. Itt azonban az integrációval, a normális viselkedéssel is gondok vannak. Arról nem mi tehetünk, hogy lelaknak mindent.
2020. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Itt már nincs mentség. Borsodnak úgy 15 éve van hátra maximum. Az egész országnak olyan 30-40 év. Aztán Magyarország elpusztul, mint egy állat, amelyből a paraziták elszívták az életet.
2020. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom a f...t borsodizik itt mindenki, én az vagyok mióta az eszemet tudom (bár pár ember szerint még az nem történt meg :-D), több bajom van a magyarokkal, mint a cigányokkal.
2020. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Abody ***** válasza:

#26

Engem eddig amúgy csak magyarok vertek meg életemben, pedig találkoztam pár rossz arcú cigánnyal is

2020. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
25-ös! ha sok ilyen lesz mint te, akkor valószínű.
2020. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!