Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az utolsó Nemzeti Konzultáció...

Az utolsó Nemzeti Konzultáció adja meg nálunk a vírus elleni védekezés irånyvonalát?

Figyelt kérdés
A vezér folyamatosan erre hivatkozik. Népünk (1,8 millió fővel) előre látóan megmutatja a védekezés irányvonalát?

2020. szept. 13. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze mert be van szarva, fél h felelősséget kell vállalnia ezért már egyből hárítja a népre, ha sok lesz a halott hát a nép akarta így, ha leáll a gazdaság hát a nép akarta így.
2020. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
1es, csak gratulálni tudok, ennél jobban én se írhattam volna! Annyival kiegészíteném, hogy a "konzultációt" 90%-ban hívők küldték vissza, akik persze gond nélkül azt válaszolták a manipulatív kérdésekre, amit elvártak tőlük, tehát még ha valóban ki is elemeznék a visszaküldött papírokat, akkor nem csoda, hogy olyan eredmény született, amit orbán várt. Az meg, hogy az ország több, mint fele, aki nem küldte vissza, mert nem lehetett normálisan válaszolni az irányított kérdésekre, az nem érdekli őt, hivatkozhat arra, hogy ő megkérdezte. Cseles, nagyon cseles... És erre még szavaznak az emberek. Elképesztő!
2020. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Azt se felejtsük el, hogy mikor ez a Konzultáció zajlott, éppen alig volt igazolt beteg itthon. Így könnyen szavaztak az emberek arra, hogy ne legyen zárás, mert a gazdaság fontosabb.
2020. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most (egy-két ország kivételével, mint pl. Montenegró) egész Európa átállt a svéd modellre. Orbán csak elő tudja most húzni a nemzeti konzultációt a zsebéből, hogy hát "ja, az emberek is ezt akarják". És nem ezt akarják? Mindig csak a "sírás" megy, hogy ne zárják be a sulikat, mert akkor otthon lenne a gyerek, meg ne zárják be a szórakozóhelyeket, meg ne kelljen maszkot hordani stb.

Én azt hiányolom, hogy az ember dönthessen úgy is, hogy bizony el akar izolálódni ebben a helyzetben (mert pl. én egyetemista vagyok, és jelenléti oktatás van. A család meg közben őrjöng, hogy veszélyeztetem őket, mintha én akarnám:S Még szinte el sem kezdődött az év, de máris kezdek kikészülni...).

2020. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

#4 Már megint ez a baromság.

NEM EURÓPA ÁLLT ÁT A SVÉD MODELLRE, HANEM A SVÉD MODELLT, MIUTÁN MEGBUKOTT, ÁTÁLLÍTOTTÁK AZ EURÓPAI MODELLRE!

A svéd modell az volt, hogy NINCSENEK korlátozások, előírások, kötelezettségek, az emberek maguktól tartják be a szükséges dolgokat az otthoni munkától a távolságtartásig, fertőtlenítésig és majd a nyájimmunitás kialakulás ad mindenkinek védettséget. Amíg ez ment a svédeknél - júniusig - addig folyamatosan nőtt a fertőzöttek száma és már a kórházaknak kiadták hogy a 65 év felettieket nem is vehetik fel intenzív ellátásba, mert nincsen hely.

A modell MEGBUKOTT, mert kiderült hogy a svédek sem tartják be amit kellene, egyre több a halott, és a nyájimmunitás ennél a vírusnál éppen úgy nem jön létre, mint az influenzánál - ráadásul HA betartják a szabályokat, akkor pont nem is fertőződnek meg, tehát nem is tudna kialakulni a nyájimmunitás csak száz év alatt.

Júniustól a svédek is ugyanazokat a szigorításokat csinálják, mint ami Európa többi országában is volt, maszkviselés, távolságtartás, bizonyos létszám feletti rendezvények tilalma.

2020. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező

két hónapon keresztül azzal volt bajotok, hogy minek a konzultáció, mert úgysem azt fogják majd csinálni amit az emberek akarnak. Most hogy azt csinálják, akkor meg jössz ezzel a hülyeséggel?

IGEN. AHOGY MEGMONDTÁK ELŐRE, pont emiatt kérdezték meg az embereket, hogy most olyan intézkedéseket vezessenek be amiket az emberek hajlandóak is lesznek betartani.

2020. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

"két hónapon keresztül azzal volt bajotok, hogy minek a konzultáció, mert úgysem azt fogják majd csinálni amit az emberek akarnak. Most hogy azt csinálják, akkor meg jössz ezzel a hülyeséggel?"


Ferdítés, ferdítés... Soha senkinek nem az volt a baja a nemzeti konzultációval h nem tartják be amit abba a hülyeségbe bejölnek az emberek, hanem azért mert már előre eldöntötték h mi lesz a válasz, sőt a kérdést is úgy teszik fel, h nincs az a hülye h az ellenkezőjét írná be.

Kérdések olyan szinten vannak kb mint ha azt kérdeznéd h "kell pénz?" ki mondaná rá h nem?

2020. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 Na most fuss neki még egyszer, mert nagyon nem ezt írtam le a #6-ban! Pontosan ugyanazt csinálod, megint te döntöd el hogy mi az ami majd meg fog történni - még így is hogy a tények már megcáfoltak.
2020. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha a Vezér meg tudta mutatni vezetői készségét márciusban, fura, hogy népére hivatkozik a továbbiakra vonatkozóan. Elsőre ez bizonytalanságot takar, de inkább ravaszságra utal.
2020. szept. 13. 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

#9 Amikor meg ő döntötte el, akkor meg diktatúráztál.

Neked semmi nem jó, ezt értjük.

2020. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!