Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan veszik az emberek,...

Honnan veszik az emberek, hogy ma este 19 órakor bejelentés jön újabb szigorításokról?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember írja meg ezt beszéli de interneten illetve Orbán honlapján semmi ezzel kapcsolatos dolgot nem találtam.


Most akkor mivan? Vagy összekeverik az emberek a mi Orbánunkat a román Orbánnal?



2020. nov. 15. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert a román Orbán be fog ma jelenteni valamit?
2020. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, azért kérdezem, hogy mivan, honnan ez a nagy bizalom, hogy ma bejelentés.
2020. nov. 15. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló oldalakról, mint a Gyakori Kérdések, egyéb fórumok, Facebookon valaki kiírta és egyéb hiteles forrásokból. A 14 éven aluliaknak egyelőre kell iskolába járni, így szeretnék, ha ott is átállnának digitális oktatásra.
2020. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt hittem van valami infód Romániából.
2020. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
majd egy tictoc videóban bejelenti a világvégét.
2020. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az e fajta emberek a hatod rangú fakenews oldalakról tájékozódnak. Facebookon sok ismerősöm oszt meg olyan cikkeket, amik: régiek, (a COVID-dal kapcsolatban például nyáron márciusi cikket osztottak meg) vagy teljesen kamu oldalról vannak véve.
2020. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Tiktokon a tízéves tinipcsák már nagyon várják a karantánt.
2020. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!