Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem örülnek...

Az emberek miért nem örülnek annak, ha az LGBT közösség jogai bővül?

Figyelt kérdés
Általánosabban: Miért rossz valakinek, ha a másiknak jó?

2020. nov. 23. 11:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%

20


Tehát mondjam azt, hogy az ég az zöld? A hülyeséget nem fogom legitimizálni akkor, mikor így is azt gondolja, hogy ő az okos.


Egyetlen meleggel nem tart kapcsolatot valószínűleg az ilyen csürhe, én nekem számtalan ilyen barátom van.


És ő akarja megmondani, hogy ők hogy érzik magukat? Azigen

2020. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
20%
Egyik előző, számomra is furcsa, hogy a propaganda ekkora hatással lehet, hogy képes homoszexuálist, transzneműt, vagy mondjuk hazaárulót csinálni egy emberből. De sajnos azt látjuk, hogy egy réteget jelentősen tud befolyásolni. Engem nem lehetne, de sok ilyen ember van, főleg abban az életkorban, amikor még nem szabadna ilyenekről beszélni sem a gyereknek, nem is érti, miről van szó. Látjuk a statisztikákat, látjuk a magukat meggondolók százait, és sok esetet. Tehát biztos, hogy létező probléma. És ez sokkal fontosabb, mint hogy szegény másokat ne b..zizzák le ezredszer is (miközben gyomorforgató dolgokat tesznek ők maguk).
2020. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
71%

22


Oké, akkor most mutass egy embert, aki propaganda miatt lett meleg.


Aztán 1 hazaárulást is legyél szíves, mert szerintem te csak a házifeladot tudod felmondani 😂

2020. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
13%
23, sajnos rengeteg ilyen eset lehet, tudjuk, hogy rengeteg ember esett át nemváltáson is indokolatlanul, a legismertebb transznemű is, aki ma már LMBTQ-ellenes. A Rimbaud nevű költő pl. homoszexuális viszonyt is tartott fent, noha kétlem, hogy az volt. Az ókorban is gyakori jelenség volt, pl. a görögöknél. Fiatal korban, határeseteknél elképzelhető.
2020. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
16%

24


Akkor most zárjuk le azzal, hogy nem a te feltételezéseid, és fantáziád szabja meg a valóságot. Lövésed sincs az egészről

2020. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
27%
Zárjuk le azzal, hogy nincsenek bizonyítékok a másik oldalon... Csak tagadás, hazugság, gonoszság.
2020. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

#24 Sajnos volt pofám beírni a Google-be azt amit írtál. A Rimbaud nevű költő a 19. században élt, akkor nem is volt "propaganda", nem sok köze van a kérdéshez/témához.

A bizonyos "legismertebb transznemű"-re rengeteg féleképpen próbáltam rákeresni, de nem jutottam semmire. Kérlek nevezd néven az illetőt

2020. nov. 25. 09:41
 28/32 anonim ***** válasza:
82%

26


Mire kellene bizonyíték, hogy nem fertőző a melegség?


Egyrészt ez a bizonyítás áthárítása.


Másrészt viszont azt lehet bizonyítani, hogy az elfogadás miatt kevesebb meleg titkolja, ezért a statisztikában ez úgy jelenik meg, hogy egyre többen vannak.


Holott az igazság az, hogy nem titkolják, és erre te magad adtál egy kisebb bizonyítékot,


Már a régi időkben is bevett szokás volt az azonos neműek közötti szexuális kapcsolat, pedig nem létezett pride felvonulás... Aztán, mi történt? Jött a kereszténység, ami szerint ez bűn, és hopsz! "Eltűntek"! De érdekes... :D

2020. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
17%
Túlzottan sokan vannak már, ami csak a propagandának lehet köszönhető, mert ilyen sokan nem lehetnének, de még fele annyian sem.
2020. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
64%
18:49: ez a szegény Szájer, ezt is hogy megfertőzte a propaganda.
2020. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!