Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Beoltanad magad Covid19...

Beoltanad magad Covid19 elleni vakcinaval?

Figyelt kérdés

Eddig senkitol sem hallottam hogy oltatna magat.

Van itt valaki abbol a 17 szazalekbol aki a kutatas eredmenye szerint beoltatna magat?

Aki beoltatna magad az fontosnak tartja hogy mas is oltva legyen? Ha igen, miert? Elvileg aki megkapja az oltast az vedett, kit erdekel hogy holmi idegen vedett e vagy sem.


2020. dec. 6. 20:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, beoltatnam magam.
Igen, es fontosnak talalom hogy mas is oltva legyen.
Igen, eleg ha a csaladom es en oltva vagyunk, nem erdekel idegen ember oltvava van e
Nem oltatnam be magam
38 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Remelem van olyan jo cucc mint a Hos utcai 'bika' :)))
2020. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha rendesen beszedulok, masnap megyek meg egy kort :DDD
2020. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Van mar par fuggosegem ... egy kis vakcina fuggoseg mar nem oszt nem szoroz :P
2020. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
SOHA
2020. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Elölt víruson alapuló, "régi vágású" vakcinácal valószínűleg igen; az rns,dns-technikával előállított újgenerációs cuccokban nem bízom.
2020. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

influenza ellen sem oltatom magam, covid ellen sem fogom.

30 éves vagyok egészséges, sohasem voltam influenzás, 2 éve voltam megfázva utoljára.

Az én korosztályom túlélési esélye: 99,9% legalább. Szerintem az oltásnak nagyobb kockázata lenne rám nézve.


Ezenkivül a családban is volt koronavírusos, de nem kaptam el mégsem egy teszt sem tudta kimutatni tünetem sem volt. (apám kapta el egyedül idős magas vérnyomásos beteg, neki olyan volt mint egy durva influenza 2 hétig nagyon beteg, de már 1 hónapra rá feléült)

2020. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem, mivel huszonéves vagyok, és nem venném el a veszélyeztetettektől. És mire hozzám elérne, hogy minden idősebb be van oltva, lehet meglesz már a 60%.

De ha be kell oltatni, akkor bár csodálatos technológia ez az új mRNS megoldás, inkább a régi bevált biztosan veszélymentes technológiai oltást fogom választani.

2020. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Én csak udvariasságból nem oltatom be magam. Előre engedem az időseket, rettegőket nehogy elfogyjon idő előtt az anyag.
2020. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem
2020. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

Elore engedem a draga tanarainkat meg politikusainkat meg orvosainkat meg a kedves nyugdijasokat.. ok ugye olyan sok jot tettek meg tesznek velunk...


Aztan 5-10 evet varok,milyen mellekhatasokba mennyien haltak bele,ahogy minden gyogyszert 5-10 evig tesztelnek es akkor se adatom be a dns modosito oltast.


Mar csinaltak holden vilagito disznokat,akik ido elott elhalaloztak es utodnemzesre is keptelenek voltak....


Ezeket mar allatokon eljatszottak. Sok orszag meg a genmodositott takarmanyt meg gabonat stb is tiltja,mi t Magyarorszag.... akkor miert akarnak embert genmodositani,ha megenni se merjuk a GMO genmodositott eteleket????


[link]

2020. dec. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!