Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Az ember szine fehér. " -...

"Az ember szine fehér. " - Miért is?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet olvasom ezt a mondatot, és én nem értek vele egyet. Akik elhiszik, meg tudják nekem indokolni, miért?


Szerintem:

Több évszázada élnek fehérek, feketék, ázsiaiak, indiánok a Földön. Ha az ember színe fehér lenne, nem gondoljátok, hogy ez evolúció már eltüntette volna a többi embert a földről?

Másrészt mint tudjuk, "Afrika az emberiség bölcsője", már pedig ott nem épp fehérek laknak.


2010. aug. 12. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Hogy miért "szar" hely Afrika, arról könyveket töltöttek már meg a hozzáértők. Rád is rád férne az olvasás az biztos...
2010. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

17:15


szimpla történelem, és nem a mostani Afrikára vonatkozik. Te jártál amúgy iskolába? Mert 5 osztályos anyag, utána meg 10. :-)

2010. aug. 13. 19:09
 13/15 anonim ***** válasza:

17:15-ös

Te aztán nagyon olvasott és művelt lehetsz! Általános iskolás tananyag. Azért hívják az emberiség bölcsőjének, mert a legrégebbi ősember maradványok Afrikából kerültek elő. Gondolom arról se tudsz, hogy milyen sok fejlett állam volt Afrikában, az más kérdés, hogy most mi van.

Ajánlom, hogy nézz utána a "termékeny félhold" területének is! Biztos meglepődsz majd, hogy egy része a mai Izrael és Palesztina területén van.

2010. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

"Amúgy miért pontozzátok le, azokat akik elítálik ezt a kijelentést?"

Mert csak ennyit tudnak tenni! ők ebből élnek! akinek itt GYK-n politika körben magas százaléka van, fenntartással kezelendő!

2010. aug. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ott a pont utolsó!
2010. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!