Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek esélyes, hogy...

Szerintetek esélyes, hogy annak érdekében, hogy a tervezett január 11-ei időpontban minden zökkenőmentesen elindulhasson, jön hazánkra is a teljes zárlat?

Figyelt kérdés

Sok uniós ország így tesz és úgy van vele, hogy inkább elenged egy karácsonyt, cserébe januárban újult erőkkel indulni tudjanak. Ugyebár harmadik hullámtól már tartani nem kell hiszen lesz vakcina.


Szerintetek lehetséges, hogy annak ellenére, hogy Orbán enyhítés lehetőségéről beszélt, a szakemberek inkább azt fogják neki tanácsolni, hogy vezessünk be teljes zárlatot (egész napos kijárási tilalommal) december 24-én és induljunk tiszta lappal januárban?

Mit gondoltok? Végülis már nagy gazdasági kiesésről nem beszélhetünk, jönnek az ünnepek, az emberek már jó eséllyel bevásároltak.



2020. dec. 19. 20:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, simán el tudom képzelni, hogy ez lesz inkább
Nem, ilyen tuti biztosan nem lesz
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

1. Nem fognak tudni "elindulni" januárban, mert nem állhatnak ott minden ember mellett, és sok lesz minden országban a szabályszegő.

2. T*k mindegy lenne, ha el is tudnának indulni, hetek kérdése, és újra megugranak a számok. Tavaszig ebből nem lesz kiút.

2020. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
El tudom képzelni de kizárólag szándékos próbaüzemként, nem a járvány kezelésének részeként csinálná meg a Fidesz, persze az lenne az ürügy.
2020. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Semmi értelme. Amúgysem megy az élet karácsony és szilveszter között
2020. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Nekem az a meglátásom, h erőszakvakcina les, mivel törvényben kötelezővé tették! Orbán sokat hazudik, nem lehet neki hinni, egyik politikusnak sem!

Először felajánlják a vakcinát, utána ugy lenyomják a gazdaságot lásd ami most megy vendéglátás szórakoztatóipar lenyomása, majd a kereskedelmet döntik be, ha nincs profot nem fog forogni a pénz. Az egész arra megy ki h olyan szinten elszegényesitsék az országot h nyomor meg éhezés meg bűnözés legyen h akkor már a nép ráveszi magát a gyilkos vakcinára.


A britteknél arra megy ki az dolog, mivel az jóléti állam, h nem engedik őket utazgatni addg amig nem oltatják be magukat. Azok sokat utaznak, rájuk úgy lehet nyomást gyakorolni.

2020. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Az a legrosszabb ha mindenki reménykedik h majd jó lesz..

Itt kőkeményen rossz lesz , leoltás ha nem emelitek fel a sggetekt és tesztek azért h ne adják be a gyilkos vakcinát!


Fotelből kényelemben ezt nem lehet megoldani! De tüntetésekkel sem!

Más eszköz kell! Nem, nem szavazás, mivel senki nem rendelkezhet a másik teste fölött!


Ilyen alapon mondhatnánk azt is h ugráljon mindenki féllábon ha a többség azt megszavazza.


Hatalom katonaság meg rendőrség nélül senmire nem menne, nem tudnának millókat kontrolálni! Katonaságnak, rendőröknek nem szabad tovább szolgálni a hatalmat a nép ellen!


Olyan politikai rendszer kell mint Svájcban!


Ne legyen mentelmi jog, mindenkik elszámoltatható legyen lés saját vagyonával feleljen ha korrupt!

Ne csak beszavazható legyen a politikus hanem kiszavazni is lehessen!

Semmilyen paktum nem érvényes amit az emberek tudta nélkül hoznak!!

Főbb kérdésekben népszavazás! Nemcsak a v b választással!

2020. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Az utolsó válaszával vannak gondok.


"senki nem rendelkezhet a másik teste fölött!"

De azzal, hogy te potenciálisan tömeggyilkos leszel egy vírussal, te rendelkezel azok teste fölött, akiket megfertőzöl. Vagyis ha követnéd a logikád, akkor az oltás mellett kampányolnál.

Normális esetben lenne igazad, viszont te terjesztővé válhatsz, és vannak emberek, akiknek az egészségügyi helyzete nem teszi lehetővé a vakcinázást, ami miatt nyájimmunitással kellene megvédeni.


"Ne csak beszavazható legyen a politikus hanem kiszavazni is lehessen!"

Ennek azért nincs értelme, mert még könnyebb lenne önkényuralmi rendszert kiépíteni.

Vegyük a mostani helyzetet. A fidesznek közel azonos tábora van az ellenzékkel szemben, így egy számukra szerencsésebb mozgósítás esetén elkezdhetnék kiszavazni az ellenzéket.

Ha pedig csak parlamenten belül élne a lehetőség, akkor a többségi kormány mindig képes lenne kiszavazni az ellenzéket.

2020. dec. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én azt szeretném ha a vakcinát elsőként a drága kormány embereinek kapnák meg. Nagyon szeretem őket, ők az isten és félek, hogy vakcina nélkül bajuk fog esni🥺🥺

Nem is értem miért nem ők az első célcsoport hiszen ők a legfontosabbak🙄

2020. dec. 20. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A vakcinát úgy fogja megkapni a kormány, mint a propaganda oltások a királyi családban, ahol az oltás helyéről nem vették le a védőkupakot
2020. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!