Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint nem jobb Ausztriá...

Akik szerint nem jobb Ausztriában az életszínvonal mint itthon, azok önmaguknak is hazudnak?

Figyelt kérdés
Én éltem kinn, hihetetlen hogy olyan dolgok váltak luxussá itthon, ami kinn természetes volt. Kezdve a lakhatástól elég sok mindenig.
2020. dec. 22. 22:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Troll kérdés, ugorjunk!
2020. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem trolling, sokan hőbörögnek hogy kinn lakni is luxus, szerintem ez inkább itthon igaz.


Kinn segédmunkából saját bérlakásom volt, itthon vidéken a mamahotelben kell lakni hogy túléljek, városokban meg szobát lehet csak bérelni szar bérből.


Négyszer annyi kinn a fizetés átlag, de az árszínvonal átlag csak kétszer annyi

2020. dec. 22. 22:25
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Troll kérdés. Inkább mindig az megy, hogy Magyarország egy élhetetlen putri. Ausztriát, a Nyugatot senki sem fikázza.
2020. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
De, trolling. Senki, de tényleg a világon senki nem mond olyat komolyan, hogy Ausztriában nem jobb az életszínvonal, mint itthon. Szándékosan vagy nem szándékosan félreértettél valamit (már megint, Bazsi), hogy eljátszhasd, hogy felháborodsz rajta. Igyál még egyet benzora!
2020. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%
Már elszopogattam egy sört, bontom a másikat is, hátha lesz itt egy kis esti mese.
2020. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

én csak a munkáskamara miatt irigylem őket.

itthon a dolgozó a szakszervezetek hiányában teljesen kiszolgáltatott a munkáltatónak/hűbérúrnak/

2020. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

"Senki, de tényleg a világon senki nem mond olyat komolyan, hogy Ausztriában nem jobb az életszínvonal,"


Hogyne mondana, ezzel van tele ez az oldal is, hogy mindenki bolond aki kimegy dolgozni, nem tudnak számolni, nyomorognak kinn stb.

2020. dec. 22. 22:38
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Én legutóbb 2 évet voltam.

"Netto" 950 euroból(ne számold át!Szégyen!)-az ottani alapmunka bére (raktári pakolás,összekészítés volt a feladat...)

,ott IS vásároltam.Legtöbbször a Hoferben (ALDI).Az árak euróból átszámolva ugyanazok.

Albérletben,ketten laktunk.

Nem vezetek félre senkit.Aki meg nem "hiszi"?!?Ő dolga! :)

2020. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Érdekes utolsó, én ennél 2012ben is többet kerestem egyszerű munkával Ausztriában, téged szerintem átvágtak.
2020. dec. 22. 22:45
 10/31 anonim ***** válasza:
74%

"Hogyne mondana, ezzel van tele ez az oldal is, hogy mindenki bolond aki kimegy dolgozni, nem tudnak számolni, nyomorognak kinn stb."


Akkor tehát senki nem mondott olyat, hogy az életszínvonal itt volna jobb. Köszi a megerősítést, lapozhatunk.

2020. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!