Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint nem jobb Ausztriá...

Akik szerint nem jobb Ausztriában az életszínvonal mint itthon, azok önmaguknak is hazudnak?

Figyelt kérdés
Én éltem kinn, hihetetlen hogy olyan dolgok váltak luxussá itthon, ami kinn természetes volt. Kezdve a lakhatástól elég sok mindenig.
2020. dec. 22. 22:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%
Aki nem kinn dolgozik ugy sem hiszi el h miért jobb.
2020. dec. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
8%

Ami még különbség lehet, az a munka.


Az én dolgom:


Rögzíteni az árut

Tankolni

Vezetni az autót

Vezetni a menetlevelet

Fizetni az útdíjat, parkolást

Oldani az áru rögzítését


Nem kell viszont tudnom kereket cserélni és nincs is nálam pótkerék. Ha a szerelvény még mozgóképes kapok egy szervizcímet, ha nem, oda küldik a szervizt ahol vagyok.


Na most, voltak ugye akik átmentek másik céghez több pénzért és hadd írjam ezt most országfüggetlenül. Elmondanám, többségük köpködve jött vissza. Keresett mondjuk száz, kétszáz ezerrel többet és a munka meg egy szopás volt.


Feljebb leírtam miért nem lehetséges ugyanazért a munkáért többet vagy kevesebbet fizetni. Ha lenne ilyen, akkor mindenki átpapírozna az osztrákhoz.

2020. dec. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
4%

"Aki nem kinn dolgozik ugy sem hiszi el h miért jobb."


Akkor írd már le nekünk drága testvérem!


Mert én elég sokat dolgozom Ausztriában is, de még nem láttam ott olyat ami miatt jobb lenne. Teli van sarkos szabályokkal, ott még a tuja is vigyázzba áll a járda mellett, ugyanez igaz Nemetországra is. Ha bemész oda úgy érzed megfulladsz, alig várod, hogy elérd a Francia határt. Kb Európa két legocsmányabb országa a német meg az osztrák. Én a börtönöket meg is szüntetném, a bűnözőket egyszerűen csak kitoloncolnám Ausztriába.

2020. dec. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
6%
Egyszer menjetek már át Spanyolba, Portugaliába, Svédországba, vagy csak Franciában és úgy fogtok köpködni a németre meg az osztrákra mint még senki. És ti is azt fogjátok mondani, Európa két legótvarabb helye.
2020. dec. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
8%
Franciákra viszont igaz, hogy többet fizetnek mint a magyar. Viszont oda nem várható hogy tömegesen átmenjen mindenki, itt a cégnél pl öt év alatt egyetlen olyan kollégával találkoztam, aki azt mondta, hogy beszél franciául. Én is csak a legalapvetőbb dolgokat tudom. Számokat, köszönni, az okmányok vagy áruk neveit és bevásárolni.
2020. dec. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kérdező akkor mi a fenét keresel itthon ha ott kolbászból van a kerítés?
2020. dec. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

26_os!


Látom nem sikerült megértened a kérdést. Rugaszkodj neki még egyszer!

2020. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 mindentudó99 ***** válasza:
44%
Értem a kérdést köszönöm. Ezért kérdeztem vissza hogy hogy itthon van ha minde annyira jó kinn..
2020. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
44%
Én azt nem értem, hogy miért is vándorolnak ki emberek, amikor Nyugat-Magyarországról könnyen elérhetőek az osztrák munkahelyek nyugati fizetéssel, amit el lehet költeni Magyarországon keleti árak mellett. Emellett az éghajlat, a tájak, a városok elsőrangúak.
2020. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Sokan talán nem is tudnak erről a lehetőségről, eszükben sincs. Mindenesetre Kőszegen vagy Sopronban nem találsz olyan családot (nem vállalkozók között), ahol legalább az egyik, de inkább mindkét kereső ne Ausztriában dolgozna.
2020. dec. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!