Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jó karácsonyi ajándék lenne...

Jó karácsonyi ajándék lenne számotokra, ha Orbán Viktor Miniszterelnök Úr lemondana?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%
Mordehai Karcsi ,a töke c. regényében megírta. A prolik,lumpenek,lumpenprolik,a prolilumpenek, a diplomás prolik, a diplomás lumpenek, csak láncaikat veszíthetik. Ezek szerint ,még nem adtátok le a MÉH-be. 55 fT ! /kg !r
2020. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 darida ***** válasza:
55%
És ha lemondása, akkor jönne Gyurcsány, vagy a felesége. Hát ne!
2020. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Szél Bernadettnek örülnék de nem bánnék mást sem ha Orbán helyébe lépne, márha jól csinálná. Csak ne a Szájer legyen. Így is ha azt mondanám külföldön hogy magyar vagyok, azt mondanák hogy : á, az az orgiázós szenvedély beteg ország. Ha Orbánt említem : ja, azok a bekébzeltek akik Mészikét az ország leg gazdagabb emberévé tették, de a világ leg gazdagabb emberéhez így is nudli, a szegények meg had dögöljenek éhen. Csak azt nem értem miért általánosítanak. Nehogy már én szégyeljem magam mert magyar vagyok. Én a saját tetteimért vagyok felelős. Amik vannak hibáim az a magán ügyem, ha én is híres leszek (ami nem hiszem hogy bekövetkezik), magyarázattal tartozom a népnek, és ha nem tudok példát mutatni lemondok. Úgyhogy igen, nagy ajándék lenne. És rá jöttem hogy nyerhet a Fidesz évről évre. Az ország 60%-a utálja, de még is megoszlik pl. 6 kisebb pártra a szavazat. 10%-okban, és a maradék 40 mind a Fideszre. Nem ismerem a pontos számot, ez csak egy példa. Tehát azt megállapítottuk hogy ő nem jó, de megegyezni nem tudunk egy pártba hogy melyik legyen. Viszont ez kell, mert annyian nem utálják hogy a meg osztott szavazatokkal is bukjon. Mivel meg egyezni úgy sem tudunk, döbhenjen már rá még 30%,hogy ő alkalmatlan, és akkor már csak 10%-os tábora marad. És csak nem lesz 15 esélyes párt 6-7%-okkal ami szintén a Fidesz győzelméhez vezetne.
2020. dec. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6%
Mit karácsonyi ajándék...? egy életre szóló ajándék lenne!! Ha lemondana és az egész bagázs eltakarodna a fenébe.. és végre elkezdődne a romok eltakarítása... az életem végéig elég lenne, többé semmilyen ajándékra nem vágynék!! :)
2020. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
9-es: én is ilyen helyen lakom.. és az a véleményem, hogy olvasnod kéne. Sokat. Tanulni. Sokat. Olvasni, tanulni nem szégyen.. sőt!!!
2020. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!