Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a két fiatal letört két szent keresztet?

Figyelt kérdés
Nem értem, ezzel most nekik mi okozott örömet? Ha valaki ateista, akkor legyen az. De ilyet tenni...

2021. jan. 12. 09:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
27%
Én az ilyeneket halálbüntetéssel sújtanám.
2021. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
Keresztényként nem barmolom mohamedánok/ateisták/buddhisták stb. értékeit, ők se tegyék ezt!
2021. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21%
Fel is adta magát a két kis buta. Szigorúak vagytok!
2021. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%
Mélységesen elítélem, nettó vandalizmus. Nem azért mert annyira rá vagyok függve a jelképekre, hanem mert bármilyen épületben, tárgyban, de még egy fában is kárt tenni az undorító birka viselkedés, és nagyon keményen büntetném. Ha unatkozik vagy túlteng benne az adrenalin akkor menjen el az edzőterembe és boxoljon vagy fusson két kört a ház körül. Ne épületeket meg műemlékeket rongáljon. Ugyanez vonatkozik nemcsak a keresztet letörő hülyegyerekekre, de minden kukaborogatóra, graffitizőre, szobor összefirkálóra vagy facsemete kitörőre. Mindnek a kezét kéne eltörni, ahogy István idejében.
2021. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Letörtek két vasdarabot, erre a angy felhajtás?
2021. jan. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
45%
Egy fiatal egy keresztet tör le, két fiatal kettőt. Matematikailag rendben van.
2021. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!