Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Puzsér kiégett?

Puzsér kiégett?

Figyelt kérdés

Régen néztem a filmes videós műsorait, meg a bulvár-kritikákat. Jó volt, behozott olyan témákat, amiket előtte senki. Azóta átment a politika irányába, és sok minden történt vele. Leginkább lejtmenetben van, úgy a Simicska média második felében láttam először nála kiüresedést. Felkaptt lett, tovább fejlődött a nárcizmusa, és elkezdett közhelyessé válni. Ezen kívül magyar-töri tnaárként mindennek a szakértője lett, am a régi időkben nem annyira volt jellemző: gazdaság, evolúció, atomenergia, etc...AKkora zöldségeket beszél, mint a Colosseum, de nyomja, senki nem tántoríthatja el. Ha rákattan egy szóra, unásig ismétli, és még azo túl is, sokszor egyébként helytelenül. Úgy gondolja, mindnekinek az agyába lát, tudja, melyik közszereplő mit gondol, mik a félelmei, mi mindnyájunk élménye... mindenről orbán jut eszébe, nincsenek témái, új szempontjai.

Ezt látom. Nyilván, ha valaki rajongó, és mindenhova annyit ír, hogy puzsér for president, annak nem szól ez a kritika.



2021. febr. 25. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez a figura egy pojáca és kritikus mindennel és mindenkivel szembe. Remélem hogy eltűnt mert unalmas volt nagyon hallgatni is a sok cudar dolgait.
2021. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Már régen.
2021. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

@eagle2


Lehet utálni puzsér a stílusa miatt, és lehet nem egyet érteni azzal amit mond, de még mindig sokkal magasabb minőséget képvisel a megszólalásaival, mint egy valóvilág.

2021. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom. Én mondhatni talán rajongója voltam és valamilyen szinten mindig az is maradok, mert amit adott nekem, ezt már senki nem veheti el...

Viszont én is kiábrándultam belőle egy ideje.

Viszont én ha ilyen 2010-14 közötti megszólalásait hallgatom vissza, az sokkal rosszabb...

Még az apukban is,

Szerintem akkoriban több hülyeséget beszélt és még jobban hozzáakart szólni mindenhez.

2021. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Èn nagyon tiszteltem, ès sok dologra felnyitotta a szemem, tanultam tôle. Mióta beállt a rettegôk közé, azóta nem érdekel.

Szerintem nem égett ki, csak beállt a birkák közé. Bízom benne, hogy felébred.

2021. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ő egy értelmes ember és rájött, hogy még sem fikázással kéne pénzt keresni.
2021. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy égett ki Puzsér: ő mindig is ugyanennyire sekélyes, kétdimenziós, hivatásos ellenkező volt. Ez az ő stílusa: bárki bármit mondjon, Robó feladata, hogy a lehető legfeltűnőbb, hisztériakeltőbb, "lendületes" módon (itt fontos a hangos hehegése, ordibálása) jól megaszondja, hogy ez hülyeség és amit ő gondol, az a szentírás.


Ennyi, nem több, ennyiből áll ennek az embernek a nyilvánosság felé mutatott alakítása.


Egyszerűen kihasználja, hogy egy csomó ember, akik ugyan olvassák a híreket és részben képben vannak az eseményekkel még így is extrém bizonytalanok a saját tudásukban, nem tudják, hogy A-nak vagy B-nek kell hinni.


Az ilyen ingadozók lehalászására van Robci, aki berobban hangosan és dagadtan és bömböli: itt vagyok én, nekem kell hinni!


Az meg, hogy tényleg érti-e amit mond, huszadrangú dolog.

2021. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem érzem, hogy kiégett volna, edidg se volt túl mély. Álértelmiségi, aki ugyan valóban összetetten fogalmaz, meg az átlag celeb szintje fölé emelkedett, és ezzel már úgy látszik sok emberrel elhitette, hogy ő valami nagyon okos ember. A legtöbb témához tájékozatlanul szól hozzá.
2021. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként a Puzsér-zombikról is megvan a véleményem: a többségük nem tud igazán összetett érveket megfogalmazni. Puzsér oldalán a kritizálók és az őt támogatók közt is kb. ugyanolyan arányban vannak az érvekkel érvelők. A többség inkább csak szó nélkül elhiszi neki, hogy egy film, egy zene vagy akármi rossz, és ilyenekt kommentelnek, hogy "én ezeket szerencsére nem ismerem, de most már nem is fogom", tehát nyíltan vállalják, hogy Puzsár véleményét benyelik, és nem alakítják ki a sajátjukat. Sokan arra használják Puzsért, hogy helyettük gondolkodjon. Bizonyos értelemben olyan, mint Coelho (Coelho rosszabb!), mert akik Coelhót olvasnak, azok is azt veszik meg egy könyv áráért, hogy okosnak érzik magukat. Természetesen Puzsér követői közt vannak értelmesek is, de nagyon sokan pont ugyanúgy nem gondolkodnak összetetten, mint mások vagy mint korábban, csak most Puzsér véleményét fogadják el kérdés nélkül, és még büszkén le is írják.
2021. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Kiégett, mint a csuklósbusz!
2021. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!