Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan vannak itt kiégett emberek?

Sokan vannak itt kiégett emberek?

Figyelt kérdés

Én fokozatosan jöttem rá, hoyg az élet nem nekem kedvez.

Nem avgyok helyes - nem kellek a nőknek-> sokat próbálkoztam, nagyon


szegyén családba születtem + orbán rendszer - esélytelen kitörni (jó vannak kivételek de az nagyon nagy elmének tehetségnek kell lenni)


Nem látom a jövőmet ebben az országban, a bejelentett kedvezmények csak csókosoknak vagy a jómódú családoknak kedvez akik szintén fideszesek elvből!


Csomó helyre jelentkeztem de egyszerűen nem vesznek fel.25 éves vagyok és nem kellek se gyárba se szupermarketbe.


Összességében mindenben csalódtam az életben, amiben lehet.


Teljesen kiégtem.



2021. febr. 20. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán régebben azt mondhatnám hogy az voltam. De már kijöttem belőle.

Nem vagyok elrugaszkodva a valóságtól, próbálok a saját szintemen boldogulni.

2021. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt érzem kérdező.
2021. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan így vagyok én is, azzal a kivétellel, hogy nekem sok kapcsolatom volt már (őszintén szólva engem azok tettek tönkre).


Párkapcsolat nem kell, viszont a többi dolog amit írtál munka stb...az nem ártana.


Csak egy rakás fos ez az ország.

2021. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hoyg vagyok vele de engem már az álmaim se motiválnak... mintha fényévekre kerültek volna tőlem.
2021. febr. 20. 20:14
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

dettó, bár nekem van munkám.. de még a nettó magyar átlagot se keresem meg, pedig vezetői beosztás és 8 ember is tartozik alám.


Én se tudom mi a kiút..

2021. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hű! Az kemény. Nem tudom mi lesz ezzel az országgal.


Sokszor eszembe jut József Atilla, annak a csávónak csak annyi kellet volna, hoyg egy nő stabilan mellette maradjon, de ezt szinte senki nem mérte fel. Ezzel csak azt akarom mondni, hogy már akkor sem volt százas ez a társadalom.

2021. febr. 20. 20:41
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Azt esetleg próbáltad már, hogy a saját szinteden kezded el kezelni a problémákat, és nem a társadalomra akarsz mindent rákenni?
2021. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ha a problémám a társadalomból fakad? Hiába megyek el gyúrni ha az arcom olyan amilyen.
2021. febr. 20. 20:46
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Megpróbáltad egyáltalán? Elmentél gyúrni? Vagy csak elkönyvelted, hogy minek is, mert hát úgy is az a fránya társadalom...
2021. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20:44-el értek egyet, saját szinteden kellene kezelni a dolgokat és kihozni a maximumot, de nyilván egyszerbb minden másra fogni.
2021. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!