Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem teszik már helyre...

Miért nem teszik már helyre ezt a PDSZ-t?

Figyelt kérdés

Elmebeteg állatok, nem tudom már hányadik kirohanásaik ez de nem is lehet már számon tartani.


Tenni kellene már valamit ezek ellen. Oroszországban már a legelső ilyennél eltüntetették volna őket.


[link]



2021. febr. 26. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Egy szakszervezetnek az általuk képviselt csoportért kell kiállnia.


Ha érdeksérelem éri a csoportot, a szakszervezet lép.Ennek így kell működnie.

2021. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Volt már ilyen kérdés; még mindig nem neked van igazad.
2021. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Hidd el kérdező, sokkal több boldog ember lenne az országban, ha a magadfajták is inkább Oroszországban probálnának szerencsét. Ha olyan jó ott, miért nem költöztök oda inkább? Tuti nem hiányoznátok senkinek..
2021. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Minden érdekvédő csoportban van egy nagy adag demagógia, sajnos. Szakszervezetek, környezetvédők stb. Ettől még vannak részigazságaik és jó meglátásaik is. Sokszor pont azért nem érvényesülnek ezek, mert a sok hülyeségük miatt már sem a hatalom, sem lakosság nem veszi őket komolyan.


Ezt a követelésüket én is ostobaságnak tartom.

2021. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor kinek?


Egyébként nem én tettem fel a másikat ha valóban volt ilyen.

2021. febr. 26. 11:48
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Előbb a lopós fideszedet kellene helyre tenni!

(A hely adott, csak ki kell meszelni!)

2021. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#3 Ezzel arra akartam reflektálni, hogy állítólag mi az orosz politikai irányzatot követjük és ebből kifolyólag az ilyen kirohanások mellett is úgy kellene viselkedni mint az oroszok tennék. Vagy akkor döntsük el milyen irányzatot követünk.
2021. febr. 26. 11:51
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Miért kéne követnünk akármelyik külföldi országot is?
2021. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Kell az EU pénze, csak szolidan meri követni Putyint. Különben, még nem lesznek erős szakszervezetek tömegekkel, az ország népe szarba sem lesz nézve. Tartoztam sokáig erős szakszervezethez, köpködtek is, miért több a pénzem, mit a többieknek, miért tartja be a munkáltató velem szembe a törvényeket. Pont azért, mert ott volt a szakszervezet a hátam mögött.
2021. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Ezért tart itt az ország, mert egy normálisan működő, a dolgát végző szakszervezetre ez a reakció.
2021. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!