Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan lehet azt a jelenlegi...

Honnan lehet azt a jelenlegi vírushelyzetben előre tudni,hogy júniusban már biztosan lehet utazásokat tervezni?

Figyelt kérdés
Sok magyar előre foglal szállásokat,amikor azt sem tudjuk meddig tarthatnak a korlátozások.

#vírushelyzet kezelése #és az utazások
2021. márc. 14. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Ha a jelenlegi üemben folyik az oltakozás és meg lesz a nyájimmunitás és nem jön újabb mutáció, amire nem hatnak az eddigi vakcinák, talán május vége, június elejére jöhet nyitás.
2021. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Az influenza vírus mikor terjed? Ősszel meg tavasszal. Ez is akkor terjed és kb. a nyár az az időpont amire oltottságban is fogunk már ott állni, hogy lehet lazítani Európa szerte.
2021. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mivel politikai a vírus, és tavaly sikeresen a politikai szezonok kívül ez is szabadságra ment, így 100%, hogy foglalhatsz.
2021. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg idén nyáron nem lesz akkora szabadság mint tavaly volt.
2021. márc. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Most már lehet, csak hová nem lesz.:(
2021. márc. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itthon valószínű lehet, csak az a kérdés még, hogy kell-e védettségi rohadékság hozzá, vagy nem. Külföld max úgy, mint tavaly, mert bEhUrCoLjÁkAVíRuZSt4!4!4! Nekem Montenegróba van foglalásom július-augusztus fele, de szerintem esélytelen, az oltakozási zsarolásban meg nem veszek részt, akkor sem ha kapok kártyát, inkább kidobom, mert undorító dolog szerintem.
2021. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6./ Én is gondolkodtam az idén Montenegróba,mert nekem már nagyon bejött tavalyelőtt .Szuper hely,sokkal kedvesebbek mindenhol,mint a horvátok,akik különösebben nem szívlelik a magyarokat-csak érdekből mosolyognak.Van egy kis különbség,nem beszélve,hogy olcsóbb is,bár messzebb van,de megéri bőven!
2021. márc. 15. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam, de nagyon szerettem volna eljutni már tavaly is, csak persze a covid közbeszólt, meg szerintem idén nyáron is esélytelen oltás nélkül. Majdnemn két hetet foglaltam 2 emberre 110 ezerért, azért az itthon lölőnél 2 éjszaka lenne kb, így meg bejárhatnám a világot, de mondom szerintem bevezetik a vakcina igazolást, már az eu is nyomja ezerrel. Aztán majd jó sok helyen döglődhet a turizmus a beoltott nyugdíjasokkal, mert más ország sincs előrébb a kényszeroltással 😀
2021. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!