Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem a regisztráció...

Miért nem a regisztráció sorrendjében történik az oltáshoz hívás?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem igaz,hogy aki előbb regisztrált,az előbb kerül is sorra.

2021. márc. 23. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Persze,hogy nem igaz.Amikor regisztrálsz,oda is van írva,hogy a sorrend nem a regisztráció alapján van megállapítva.
2021. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert káosz van. Összevissza kapják az oltást, sem attól nem függ hogy mikor regisztráltál, sem attól hogy melyik csoportba tartozol.
2021. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát igen,de így minél később kerül valaki sorra annál valószinübb hogy előbb utóbb összeszedi valahol a kórt, megbetegszik,és esetleg bele is hal.Ez azért így nem igazságos,mert egészségről van szó,és nem a fagylaltosnál állunk sorba,ahol mindegy mikor kerülsz sorra,itt viszont az élet is lehet a tét.Különösen,ha valaki idősebb,vagy 60 év feletti.
2021. márc. 23. 20:23
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
3! Avagy kérdező, jól írod, hogy nem fagylatosnál állunk sorban éppen ezért van mérlegelve, hogy kit hívjanak be és nem sorrendben történik a dolog, egy egészséges 30 éves mondjuk belehal ilyen 0.001% eséllyel egy krónikus beteg 75 évesnek meg 10-15% esélye van, nyilván őket kell előbbre venni, és le kell tojni a regisztrációs sorrendet.
2021. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sajnos ez most célt tévesztett.

60 vagyok,magas vérnyomással vagyok,3 hónapja regisztráltam,nem kerülök sorra.Ha elkapom amíg várok,...szerinted esélyem???

Gondolom nálam is le kell tojni a sorrendet.

2021. márc. 23. 20:31
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert azt oltják előbb akinek az életéhez fontosabb az oltás. Egy fiatal egészséges embernek (pl én) kB felesleges így nyilván hatrakerül, feltéve ha jelentkezik. Ellenben egy öregnek lehet sokat jelent az is hogy 1 hónappal előbb kapta.
2021. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én: jan.08 óta várok,de a repülők csak jönnek...jönnek,de kiknek?
2021. márc. 23. 20:33
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
De ezt hiába mondjátok nem ez van. Le lehet pontozni, de totálisan összevissza oltanak, hatalmas a fejetlenség. 80 éves szívbeteg öregember aki januárban regisztrált még nincs sehol, de a szomszédot meg már egy hete beoltották (68 éves cukorbeteg).
2021. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8/Én felpontozlak,mert jan. 08 óta várok,aki lepontoz,az nem vár!Az tuti.
2021. márc. 23. 20:35
 10/16 A kérdező kommentje:

8/Várjál az a legszebb,hogy a minap kaptam egy SMS-t az aparátusból...hogy regisztráljak oltásra!!!!


Marha jó,...azt sem tudja a jobb kéz,mit csinál a bal.Balfácánok !

2021. márc. 23. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!