Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem a regisztráció...

Miért nem a regisztráció sorrendjében történik az oltáshoz hívás?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem igaz,hogy aki előbb regisztrált,az előbb kerül is sorra.

2021. márc. 23. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Engem (73) ma oltottak. Amíg ott voltam kb. 50-60-an fordultak meg a teremben. Egy volt 60 év alatti, a többiek bőven felette.
2021. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11/ Mikor regisztráltál? Én 3 hónapja.
2021. márc. 23. 20:44
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az elsők között. Két hete kaptam kérdőívet kitöltésre, pénteken hívott a háziorvos aszisztensnője, hogy ma mehetek sputnikra, pontos időpont, cím. Megjelenés lehetőleg se hamarabb, se később.

Akik túl hamar jöttek, az utcán kellett sorban állniuk.

Egyébként gyorsann ment minden.

2021. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én 1 hínappal korábban regisztráltam, mint a férjem, én 34, ő 42 éves, semmilyen betegségünk nincs egyikőnknek sem, soha nem is volt. Ő már megkapta az oltást, én még nem. Habár kaptam egy hívást, hogy elfogadom-e az orosz vakcinát, mondtam igen, majd, kb. 1 hét múlva hívtak, hogy nekem mégsem jutott. Aha, köszi szépen! Szóval semmilyen rendszer nincs, egy káosz az egész.
2021. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*hónappal
2021. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A háziorvosok döntenek. Ők megkapják a körzetükben regisztráltak listáját. Annak alapján választják ki az oltandókat,hogy kinek milyen betegségei vannak. Ahol nincs sok idős, ott előbbre kerülhetnek a fiatalabbak.

Az én esetemben felhívott az aszisztens, hogy 3 nap múlva mehetek oltásra. Rákérdeztem, hogy mi van a feleségemmel.

Kérdezte, hogy hívják. Mondtam, hogy XY-né.

Rövid szünet:

- jó. Akkor jöhet ő is velem együtt.

2021. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!