Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek jövőre (2022) is...

Szerintetek jövőre (2022) is lehetnek lezárások a COVID miatt? Vagy kordában tartja majd az oltás?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 00:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Orbán bejelentette hogy 2022-ben is lesz "vírus helyzet"


A Covid diktatúra szépen épül mert az emberek nem csinálnak semmit.Ennyi

2021. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%

Illetve ha csinálnak is, a többség már farkasszemmel néz rájuk, már ilyen hatásos az agymosás, a többség nem is akar nyitást, bulikat, közösséget.

Amúgy ebbe az egy témába ne kavarjátok már bele Orbánt, ez egész Európában egyforma gond.

2021. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne kevernénk bele amikor most látszik h csak azokat a problémákat tudja "megoldani" amiket maga talált ki.Konkrétan össze vissza hazudoznak,nem mellesleg a lakosság az áldozat ,erre konkrétan pólyás gyerek módjára beszélnek mindenkivel és bűnözőkként kezeli az embereket.Csak annyit tud h bezárás,bírság ,szankció,korlátozás,tilalom...A részvét az arányosság a kompenzáció nincs a szótárában,de azt garantálom h már szétosztotta a bedőlt szolgáltatók haveri köri felvásárlásáról szóló terveket...
2021. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Minden országban ez megy, még Németországban is undorító politikai harcok mennek, ahol ez nem volt jellemző a vírus előtt. Kicsit kéne nézni máshol is a híreket, történéseket.
2021. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mosdatod,Kihozta a legrosszabbat az egészből,a külföldet meg letojom,én magyarorságon" élek" mint az állatok ,estére bezárnak az ólba,De azért nappal menjek dolgozni ronggyal a számon ,mert akkor nem lesz mit lopni ha nem lesz bevétel...
2021. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem mosdatom, mert volt egy-két durva húzása mostanában, amit fidesz szavazóként is kritikán aluli számomra is. De ugye tudod, hogy minden egyes országban van esti kijárási tilalom?
2021. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivan ?elakadt a lemezjátszó?
2021. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

En imadkozom hogy legyen!


A lofa*znak van kedve jelenleti oktatasra bemenni. Igy a kegyetlen targyakat tudom vegre teljesiteni, nem kell felesleges eloadasokon ott lenni, meg neha gyakorlaton sem.


Es a lofa*znak van kedve minden osszel, telen, tavasszal elkapni 10x nathat vagy influenzat, minden 3. heten, mert egy helyen van osszezarva 300 hallgato (meg kulfoldi) es ha valaki beteg akkor 100% hogy mindenki az lesz 1 heten belul.


Szoval koszonom szepen, maradjon minden igy.

2021. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18as

Akkor minek élsz, ha félsz az emberektől? Ülsz egész életedben a szobádban?

2021. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
25%

otaku. de nyilván aki introvertált (lásd én) az könnyebben viseli. kicsit paradox az előbb elmondottakkal, de azért a bulik hiányoznak..


de igazából ha belegondolok örülök is valamennyire a maszknak h egész nap tudom hordani utcán stb, mert úgy érzem hogy így anonimebb vagyok és nem ismer fel ismerős vagy más... nemtom nektek nincs ez az érzés h csak egy ember vagy a sok közül és ez így király? nem az h szégyellem az arcom mert sokak szerint helyes vagyok de valahogy mégis jó kicsit elrejtőzni az emberek elől ti nem így gondoljátok?

2021. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!