Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik most beoltatják magukat...

Akik most beoltatják magukat tudatában vannak annak, hogy támogatják a jelenlegi kormányzatot?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 15:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
3%

"Én megkaptam az oltást"


Tegnap láttam a neten olcsó koporsókat. Megkeressem a linket?

2021. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön kaptam meg az oltást. Azzal melyik kormányt támogatom?
2021. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
8.Nem az egészségedről döntesz.
2021. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Igen, tisztában vagyok vele, csak pont leszarom. Ha van vakcina, akkor oltakozni kell, ennyi. Engem hétfőn oltanak Szputnyikkal.
2021. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
A jelenlegi kormányt? Hát nem mindegy melyik kormány van hatalmon? :D Az összes korrupt, az egész rendszer maga a korrupt. Oszd meg és urlakodj elven elérik hogy azon maradkodjatok hogy melyik korrupt politikus jobb egy picivel a másiknál..
2021. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Sutyik válasza:
80%
Én a saját életem védelmét támogatom az oltással. Azért, hogy a jövő évben eldönthessem, melyik pártot támogassam a szavazatommal.
2021. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Gebrie ***** válasza:
29%
Nem mert az egyének egészsége nem politikai óldal kérdése még akkor sem ha ezt a propaganda így sulykólja mivel most minden politikai óldal az oltást támogatja! Ez egyszerűen csak azon múlik, hogy ki és milyen infókhoz jut a virusról az oltásról és hogy kinek mit hisz el! A virust már nem lehet tagadni de az összes többire erős érvek vannak pro és kontra egyaránt amit csak az idő fog eldönteni, hogy most kinek van igaza!
2021. ápr. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Huuuuu, fejben van baj!
2021. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Asmodeus válasza:
100%
Kedves Kérdező is egészen addig fog ezen ilyen formában gondolkozni, amíg Ő is el nem kapja és az életéért nem fog kűzdeni. Remélem, ha el is kapja, nem fog belehalni, mert akkor túl "olcsón" ússza majd meg. Szenvedjen heteken át, mint sokan mások, köztük én is karácsony körül, utána majd másképp fog erről az egészről gondolkozni és az utolsó kérdés lesz, hogy vajon politikailag mit jelent, ha beoltatja magát vagy a családját.
2021. ápr. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Jelenlegi kormányzatot? Van másik is? Alternatív kormányzat? És ők azt mondják ne oltakozz? Na és melyikkel támogatom a jelenlegi kormányzatot, a keleti vagy a nyugati vakcinákkal?

Hál' Istennek nem kötelező az oltás. Ez már egyfajta természetes szelekció.

Egyelőre nem a beoltottak hullanak el.

2021. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!