Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik most beoltatják magukat...

Akik most beoltatják magukat tudatában vannak annak, hogy támogatják a jelenlegi kormányzatot?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 15:05
1 2 3
 21/28 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Már amennyire támogatás az, hogy elfogadod a segítséget egy olyan helyzetben amit önállóan nem tudsz esetleg megoldani, akkor támogatás. De ha belegondolsz, hogy egy ellenzéki kormány esetén ez fel sem merülne, hisz még a leveszélyeztetettebb nyugdíjasok egy jelentős része sem juthatna ennyi idő alatt vakcinához, nem kéne most azon gondolkodni, hogy az embertársaid védelmében oltatod-e magad vagy nem, ha már magad miatt nem tennéd. Még lenne rá sok időd. Viszont olyan helyzetben, ahol nem létezik kormány, nem kéne foglalkozni sem az oltással, mert csak annak lenne egyáltalán ellátás aki képes megfizetni, de az emberek jelentős részének egy több milliós költség megfizethetetlen, ezért társadalmi a megoldás. Vagyis vagy elfogadod az ajándékot, vagy nem, de kormány támogatásáról talán nem kéne elgondolkodni, hacsak a környezeted védelméről nem.
2021. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21.Milyen ajándékot?
2021. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 kriszpo ***** válasza:
100%
A kérdező legyen szíves, fejtse ki részletesen, logikai szempontok alapján, hogy konkrétan mire gondolt! Ha valamit kijelent, leír, azt valós bizonyítékokkal támassza alá. Csak azért kérem ezt, mert egyrészt nem értem az összefüggést, másrészt pedig jó lenne, ha nem csak találomra írna valamit.
2021. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Akik beoltatják magukat, a saját védelmüket támogatják!

Üdv egy covid- on átesett

2021. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam eddig, hogy akik meghaltak a COVID-ban, elhullottak... Úgy tudom, ezt a kifejezést még állatok esetében sem szokás már manapság használni. Az elhullást emlegető hozzászólók elhunyt DK-s, tudatos elvtársukat is csak "elhullottként" emlegetik? Azt, aki bevette a gyurcsányi maszlagot az oltásellenességről, (és a többszörösen visszaeső tolvaj, a köztörvényes bűnöző fiára hallgatott...), és hát, elment az élők közül. Nos?
2021. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A tisztelt kérdező tudatában van-e annak, hogy milyen tudatlan?
2021. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
ha megkapod a 30 ezres büntit, mert nem hordtad az ucán a szájkosarat, azzal támogatod az "ingyen" vakcinát.
2021. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szombatra van behívóm, és azért veszem fel, hogy a meg nem született gyermekem éljen.

Ugyanis ha elkapom a betegséget, és én nem jutok oxigénhez, a magzat sem. Sőt, a magzat még kevesebb oxigént kap.

De!

Támogatom a magyar kormányt, elégedett vagy az eddigi intézkedéseivel, Orbánra szavaztam legutóbb, és Orbánra fogok jövőre is.


Ui. Több stadiont!

2021. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!