Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nem engedek be senkit a...

Ha nem engedek be senkit a telkemre, akkor én jogilag túszul ejtem ez összes embert?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 17. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
funkcionális analfabétizmus rulez.... :)))
2021. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az. Kezd már ez a rovat iszonyatosan elfajulni.
2021. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Csak akkor, ha te egy nem liberális politikus vagy, és a telkedre belépni kívánók védett fajhoz tartoznak.
2021. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olaszok is töketlenek voltak, kényszerrel vissza kellett volna vísérni vagy akár vontatni az OpenArms hajót nemzetközi vizekre, ott egy kis élelem, víz, üzemanyag ellátmányt adni nekik, az ausztrálok ezt csinálják.
2021. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Valóban töketlenek voltak, de nem ezért, hanem mert el kellett volna süllyeszteni a hajót.
2021. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek meg van a sorrendje.

Először nemzetközi vízre kényszerítés (viszonylag civilizáltan)

Utána ellenszegülésre figyelmeztető lövés, további ellenszegülésre előbb kisebb, majd nagyobb kaliberű fegyverekkel éles lövések. Hagyni kell utána menekülni.

2021. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor módosítom a kérdést.

Ha valaki be akar jönni a telkemre és a kapu előtt toporog és nem hajlandó elmenni, akkor én azt túszul ejtettem?

2021. ápr. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!