Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Befogadnának engem Brazíliába...

Befogadnának engem Brazíliába vagy Belaruszba politikai menekültnek ha arra hivatkozom hogy Magyarországon a védettségi igazolvány miatt diktatúra van és az embereket megfosztják az alapvető jogokról?

Figyelt kérdés
Vagy igazából bárhova? A lényeg hogy, hogy juthatok egy olyan helyre ahol nincs ilyen fos?
2021. ápr. 23. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9

Biztos lehetsz hogy ott nem kell,csak a libsi nyugaton meg itthon a cigányvajda udvartásában.

2021. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nem költöztem Brazíliába. Mert nem kellett. Már majdnem mindenhova lehet menni védettségi nélkül is és kB sehova nem kell maszk. Kivártam. Most nyaralok, és ide sem kértek védettségit. (és nem belföld).
2021. júl. 21. 20:15
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
De az érzés, hogy egy másodrendű, szuribeszari pondró vagy és úgy is vagy kezelve, életed végéig elkísér 🥰🥰
2021. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!