Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A dohányosokat, gyors éttermi...

A dohányosokat, gyors éttermi kajákat zabálókat ennyi erővel miért nem diszkriminálják? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Pont ezek az emberek tekintenek már-már egy gyilkosra arra az emberre, aki nem oltatja be magát. Akkor ennyi erővel őket is felelősségre lehetne vonni, amiért fújja a másikra a füstöt, az egészségtelen életmódja miatt pedig le terheli az eü-t. Vagy ez rendben van? Kérem szépen, ez nem képmutatás?
2021. ápr. 27. 06:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/139 A kérdező kommentje:
18. Fizetem a TB-t, jelenleg a semmiért, mert ma csak a Covid, más betegség nem is létezik, egy szűrésre nem jut be az ember. Az ilyen emberek, mint az itt kommentelők miatt néha elgondolkozom, hogy ezért fizessem? Megérdemlik, hogy a semmiért fizessek?
2021. ápr. 27. 07:46
 22/139 A kérdező kommentje:
20. Gondolkozni neked kellene. Se az ellátáshiányról, se az ágyfelszabadításról nem hallottál még.
2021. ápr. 27. 07:49
 23/139 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%

"Gondolkozni neked kellene. Se az ellátáshiányról, se az ágyfelszabadításról nem hallottál még."


És annak mi köze ahhoz amit írtam? Hacsak nem annyi, hogy minél többen vannak beoltva, annál előbb indulhat újra a normál ellátás. Anélkül nem fog. Ha most nagyon demagóg akarnék lenni, akkor azt is írhatnám, hogy az oltáserettegők hibája az, hogy még 3 hónap múlva sem lesz még csak a korábbi egészségügyi ellátás sem. Dehát egy "egészségest" az miért is érdekelne? Hiszen neki arra nincs is szüksége.

2021. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/139 A kérdező kommentje:
S nekem mi közöm ahhoz, hogy gond van az eü-ben? Én tettem tönkre? Talán a politikusokat kellene felelősségre vonni, hogy hagyták, hogy elmenjenek az orvosok, a pénzeket meg saját magukra költötték.
2021. ápr. 27. 07:57
 25/139 anonim ***** válasza:
31%

"Ki tudja, mi van benne"

A reggeli kávédban található vegyületeket fel tudod sorolni tételesen és a pontos hatását is mindnek ismered?

2021. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/139 anonim ***** válasza:
77%
Mert ha valaki el van hízva, az csak magára veszélyes, másokat nem fertőz vele.
2021. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/139 A kérdező kommentje:
Csak tudod a kávét nem erőltetik zsarolás szintjén. Nagy különbség.
2021. ápr. 27. 08:01
 28/139 anonim ***** válasza:
69%
25.Le kellene már szokni ezekről a teljesen értelmetlen összehasonlítgatásokról.Hogy jön a kávé a covid oltáshoz?Milyen hasonlat ez? Tisztában vagy vele milyen régóta fogyaszt az emberiség kávét?
2021. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/139 A kérdező kommentje:
28. Kár fecsérelni a szót. Én egyből oltásrettegő lettem, de úgy látszik teljesen egyetért a többség abban, hogy zsarolják az embereket, sőt tapsolnak is.
2021. ápr. 27. 08:08
 30/139 A kérdező kommentje:
11 évnyi propaganda elérte a célját, eddig a bevándorlókat, mostmár magyarok egymást is gyűlöljük fogjuk. A H1N1 idején is próbálták zsarolni az oltással az embereket, akkor valahogy nem jött be.
2021. ápr. 27. 08:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!