Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A dohányosokat, gyors éttermi...

A dohányosokat, gyors éttermi kajákat zabálókat ennyi erővel miért nem diszkriminálják? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Pont ezek az emberek tekintenek már-már egy gyilkosra arra az emberre, aki nem oltatja be magát. Akkor ennyi erővel őket is felelősségre lehetne vonni, amiért fújja a másikra a füstöt, az egészségtelen életmódja miatt pedig le terheli az eü-t. Vagy ez rendben van? Kérem szépen, ez nem képmutatás?
2021. ápr. 27. 06:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/139 anonim ***** válasza:
68%

"Én egyből oltásrettegő lettem, de úgy látszik teljesen egyetért a többség abban, hogy zsarolják az embereket, sőt tapsolnak is."

Nem zsarolják. Az az alap felállás jelenleg járványhelyzet alatt, hogy senki nem mehet olyan helyekre, mint zárt étterem vagy mozi. Ehhez képest van most egy lehetőség, amivel ha élsz, akkor mehetsz.

Kizárólag a te döntésed hogy élsz-e vele, de ha nemet mondasz, akkor se veszítesz semmit, hiszen akkor számodra szimplán marad a default felállás, ami így is, úgy is maradt volna.

2021. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/139 anonim ***** válasza:
66%

A tapsra egyszeru a magyarazat. Sokan a szurke kis eletukben elnek es csak az oltastol erzik magukat kulonlegesnek. Igy tudnak tartozni valahova amirol most mar papirjuk is van. Ugy erzik kivaltsagokat kaptak erte amit masok nem.


Ennyi.

2021. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/139 anonim ***** válasza:
33%

Rávilágít, hogy egész életedben olyan dolgokat ettél és ittál, amikről fogalmad sem volt, mi van benne és nem azért, mert a gonosz háttérhatalom eltitkolta előled, hanem mert nem érdekelt.

Ha zsarolás az, hogy szabályok vannak, amiket be kell tartani, akkor szüntesdük be az összes munkavédelmi előírást. Senki ne akarja megmondani, ki hogyan dolgozzon! Emberi szabadságjogok blablabla szokásos ovis hiszti.

Értem, hogy szerinted te egyedül többet tudsz, mint az egész orvos-biológus társadalom együttvéve, de van egy objektív valóság, ami független a fantáziádtól. Emellett az ilyen okoskodók, csak kritizálni tudják azt, aki dolgozik és lázadozni, saját tudásuk nincs.

Egy tudományosan képzett komoly ember sem bagatellizálja el a vírust, a többi meg olyan ostobaságokat hord össze magas lóról, hogy én érzem kellemetlenül magamat. Gődény maszk vs fingás hasonlata megvan, ami szerint a vírus kisebb a gázmolekuláknál? És ezt mind be is kajálták a "szkeptikusok"

Na ennyire nincsenek tisztában a dolgokkal az emberek. Csak azt hiszik el, ami nekik tetszik, de azt válogatás nélkül.

2021. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/139 A kérdező kommentje:
Tudományosan képzettek, akiket a tévé megvett kilóra, aztán mindennap mást mondanak. Hát persze, higgyen nekik az ember.
2021. ápr. 27. 08:17
 35/139 anonim ***** válasza:
40%
A f*szom elsül meleg tehénszarba tőletek Mi van az oltásba ? Mert a parizerbe mi van ? és a colába ? vagy a cigibe ? gyorskajába ? esteleg az ásványvízben ? egy évig mindenki sírt, hogy fúj fúj covid mikor lesz oltás csak legyen vége most, hogy van mi az hogy ilyen hamar van ? igen mint mikor árkot ásol se mindegy, hogy 2 vagy 10 ember ássa ugyanazt az árkot aki meg egyszerűen politikai kérdést csinál belőle arra nem tudok mit mondani az inkább megdöglök de nehogy a fidesz mentsen meg vagy a diszkrimáció, hogy nem mehetsz be ide vagy oda igen mint ahogy a boltba se mehetsz be egy szál f*szba vagy a bálba se mehetsz be sz*ros gumicsizmában vagy a fesztiválokra is csak bérlettel miért diszkrimináljuk a szegényeket a fesztiválról ? Egyszerűen az internet legnagyobb hátránya, hogy ha eddig hülye voltál akkor csak a családodat kínoztad, most már a sok hülye egymásra találtok és duzzasztjátok egymás f*szságát vagy csak szimplán menőnek érzitek magatokat, hogy te menő leszel és nem oltatod be magadat de nem baj több helyem lesz a moziba idióták -.-" pontozd le nyugodtan csak már kikívánkozott mert két napja ilyen ostoba kommenteket olvasok
2021. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/139 anonim ***** válasza:
82%
Várjuk a cselekvési tervedet. Virológiai, biokémiai, járványtani érvekkel alátámasztva.
2021. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/139 anonim ***** válasza:
22%

Érdekes mód az mindenkit zavar hogy az oltás nagy ritkán mellékhatással jár. De az hogy a dohányzás ilyen olyan betegséget okoz meg megrövidít pár évvel az kutyát nem érdekli. Meg hogy a kólában van annyi cukor hogy a heti szükségleted simán fedezi. Vagy hogy a hamburgerben ilyen olyan szemét kaja van.


Na de az hogy mi van az oltásban na az fontos. Elvégre Mari néni a piacról csak jobban tudja hogy mi kell neked mint a 3 egyetemet végzett díjakkal is elismert szaktekintély Dr. X Y virológus professzor

2021. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/139 A kérdező kommentje:
35. Ez komment téged minősít.
2021. ápr. 27. 08:22
 39/139 anonim ***** válasza:
68%

"Rávilágít, hogy egész életedben olyan dolgokat ettél és ittál, amikről fogalmad sem volt, mi van benne"

Emberek milliardjai eszik isszak 10-20-30 eve azt amit mi eszunk iszunk.

A kockazatok tobbseget ismerjuk, pl ne igyal kolat egesznap vagy ne egyel csak csokit, stb.

Ennek ellenere folyamatosan derulnek ki uj dolgok. Pl regen a margarin volt az egeszsegesebb a vaj a rossz, most pont az ellenkezoje.

Tehat sokszor tok termeszetes elelmiszerekrol is ujabb es ujabb dolgok derulnek ki amiket ezerszer atomokra szedtek mar.


Akkor most bizzak meg egy olyan orvossagban amit epp csak kitalaltak? Amirol pl ma olvastam, hogy ize talan nem 1 honapos kulonbseggel kene beadatni hanem 3? Meg, hogy taaalan kellen fog 3. Dozis?


Ne haragudjatok, nem vagyok oltas ellenes. Legutobb a gyerek 3-at kapott egyszerre, ebbol az egyik nem kotelezo es 40e Ft az ara.


Egyszeruen a covidos cucc nem tunik megbizhatonak es ertelmet se erzem magamon. 10+ eve csak nathas vagyok minden evben 1-2x. Nekem igy az oltas a nagyobb kockazat.

2021. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/139 A kérdező kommentje:
A fesztivált, ha jól tudom nem erőltetik rám, nem zsarolnak meg, ha nem megyek el, ellenben ezzel a nagy megmentő vakcinával.
2021. ápr. 27. 08:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!