Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mitől véd a védettségi igazolv...

Mitől véd a védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés
Bárki válaszolhat, akár van ilyen kártyája, akár nincs. Fontos azonban, hogy nem az a kérdés, mitől véd az oltás, vagy hogy átestél a fertőzésen, csak a kártya számít! Tehát minden eredeti (tehát nem hamisított) magyar védettségi igazolvány beleszámít, függetlenül attól, hogy mikor és miért adták ki. A saját véleményed írd le, hogy szerinted mitől védenek meg!

2021. máj. 13. 11:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%
Mellesleg mitől véd az igazolvány? A büntetéstől, a kiközösítéstől, az értelmetlen a szabadságjogaidat teljesen sárba tipró "szabályok" tól.
2021. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
60%
Attól,hogy meglincseljenek az oltáspártiak XD
2021. máj. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
5%
Van és van két oltás is, de 1. kell a maszk a buszon, 2. kell a maszk a boltban stb. DE AKKOR MINEK?!
2021. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
30%
Semmitől,csak felsőbbrendűseget ad
2021. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
69%
Az oltási igazolvány azt jelzi, hogy védett vagy a vírus ellen. Nem az igazolvány véd meg tőle. De ha ezt valakinek magyarázni kell, akkor elég nagy a baj...
2021. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nálad nagyobb a baj. 1. Nem oltási igazolvány, hisz oltatlannak is lehet. 2. Ha megvédene a vírustól, akkor nem kaphatnád el, de elkaphatod.
2021. jún. 21. 16:38
 27/32 anonim ***** válasza:
27%

1. Tudtam, hogy ebbe bele fogsz kötni. Igen, "védettségi igazolvány" a neve. Remélem most örülsz.


2. Mondtam, hogy nem az igazolvány véd meg a vírustól, látom nem sikerült feldolgozni.


Azt jelzi az igazolvány, hogy védett vagy. És egy idő után lejár. Ha jól tudom, tovább érvényes, ha oltást kaptál, mint ha "csak" elkaptad a vírust.


És ha azt is magyarázni kell, hogy bizonyos helyekre miért csak igazolvánnyal lehet menni, akkor tényleg nem vagy normális.


Nem véletlenül az a neve, hogy "védettségi igazolvány", és nem "védő igazolvány"

2021. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Ok.Akkor téged jól megvéd. Gondolj, amit akarsz. Mások meg oltottan is elkapják.

Amúgy nem lényegtelen az igazolvány neve, mivel pont ez a kérdés lényege, csak ehhez tudni kéne értelmezni, ami neked láthatóan nem megy. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mitől véd az oltás, hanem arra, hogy mi az, amitől egységesen védett minden egyes ember, aki rendelkezik a kártyával, függetlenül attól, hogy mire kapta.

2021. jún. 21. 20:07
 29/32 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, kevered a dolgokat. "Covid" = coronavirus disease, ez az amikor beteg vagy, lázas vagy, köhögsz, fulladsz, stb. Ettől véd az oltás. A vírus neve sars-cov-2, ez ellen nem véd.

Mint ahogy nem igazán létezett még soha olyan vakcina, ami a kórokozó bejutását gátolta volna, csak valamiért sokan most csodálkoznak rá erre. Miért mit hittél? A többi oltás hogy működik? Nanolézerágyú semlegesíti a légutakban befele haladó vírusokat, vagy mi??? :DDDD

2021. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
61%

#28


Persze hogy elkapják, csak nem lesznek betegek. Észre sem veszik, hogy elkapták.

2021. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!