Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mitől véd a védettségi igazolv...

Mitől véd a védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés
Bárki válaszolhat, akár van ilyen kártyája, akár nincs. Fontos azonban, hogy nem az a kérdés, mitől véd az oltás, vagy hogy átestél a fertőzésen, csak a kártya számít! Tehát minden eredeti (tehát nem hamisított) magyar védettségi igazolvány beleszámít, függetlenül attól, hogy mikor és miért adták ki. A saját véleményed írd le, hogy szerinted mitől védenek meg!

2021. máj. 13. 11:35
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

#29! De ki mondta, hogy én nem tudtam, hogy egyik oltás se gátolja a vírus bejutását? Ezt honnan veszed? Írtam én ilyet? A válaszod első része releváns. Ezek szerint szerinted attól védett mindenki, aki rendelkezik az igazolvánnyal, hogy megbetegedjen a vírustól, ha elkapja.

#30! Ugyanez vonatkozik rád is. Én tudom, hogy elkaphatja, láttam is rá nem egy példát, nem lepődtem meg, nem tudom, ezt miért gondoljátok. Mások véleményére vagyok kíváncsi. Viszont mivel észre se veszik, hogy elkapták, könnyebben tovább is adják, mint egy oltatlan, aki meg észreveszi, ha beteg.

2021. jún. 22. 18:17
 32/32 anonim ***** válasza:
Az igazolvány olyan, mint a munkavédelmi ruha: hiába veszem fel, attól még holnap is be kell mennem....
2021. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!