Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyiknek jobb lenni, oltáspár...

Melyiknek jobb lenni, oltáspártinak, vagy oltásellenesnek?

Figyelt kérdés

Itt nem csak politikára, hanem a mindennapi életre is gondolok:

Például melyik hoz több szavazatot a konyhára, melyik állásponttal fogadtathatod el magad jobban?



2021. jún. 9. 05:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem ez alapján néznénk a világot? Tudom naiv vagyok
2021. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
#7 Szerintem ezt nem ide szántad, mert semmi olyat nem írtam, amire reagáltál (5-ös vagyok).
2021. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Vannak vicces oltásellenesek akik túlzásba viszik a dramatizálást,de nem mindenki ilyen.

Kezdjük ott hogy ez nem oltás ha csak a tüneteket csökkenti le,szóval nem adatom be azért hogy mehessek ide-oda,nem vagyok hiperaktív,akinek meg munka miatt kell azt sajnálom.

Másrészről meg,egy olyan vírusra,ami csak az alapból betegeket öli meg,inkább nem kérek "oltást",bőven elegek voltak a gyerekkori kötelező oltások,MO ebben is ott van az élen

2021. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Indiai emberekkel beszélgettem, ahol most iszonyú dolgok zajlanak a vírus következtében. Gyakorlatilag minden családban van már súlyos beteg vagy halott. Megváltásként várják, hogy beoltsák őket, ott senki nem szkeptikus. És ennek következtében a politika is csak úgy szerezhet jó pontokat, ha minél előbb beoltatja a tömegeket.
2021. jún. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
21%
Ami a neten tv ben van, ott nem vagyok, nem tudhatom igaz e,? de ami a közelemben személyesen érint az biztos. Öcsémnek fejfájáson kívül más baja nem volt oltástól. Barátjának fél arca zsibbad 1 hónapja. 50 éves férfi ismerősi körben meghalt, egy hétre rá. 45 éves férfi 3 napig hányt azóta szédül. Ha a közvetlen körömben ez a három volt, vajon mennyi mellékhatás lehet. Dumálhat bárki ez minden, csak nem biztonságos. Honnan tudnák okoz e évek múlva valamit.
2021. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Cubina ***** válasza:
83%

Olyan embernek jó lenni, aki nem az alapján ítél meg másokat, hogy beoltották-e vagy sem. Aki nem az alapján választ párt/barátot, hogy oltott-e vagy sem. Aki nem száll harcba a családtagjaival, amiért oltatott/nem oltatott, aki nem szakítja meg a barátaival/párjával a kapcsolatot, csak mert oltatott/nem oltatott.

Akinek nem az az első kérdése, ha találkozik valakivel, hogy oltatott, vagy sem, ha igen akkor mivel, és miért azzal, miért nem a másikkal.

Aki nem idiótáz le másokat azért, mert oltatott/nem oltatott.

Aki nem kívánja az oltottak/oltatlanok halálát, súlyos mellékhatásokat, lélegeztetőgépre kerülést.

Aki nem az alapján alkalmaz munkaerőt, hogy oltatott-e vagy sem.

Aki nem kényszeríti rá másokra az akaratát és elítéli az emberek megkülönböztetését.

Aki tudja, hogy a mostani helyzetben az embereknek inkább össze kéne fogni ahelyett, hogy egymásnak esnének, hiszen sokan meghaltak a covidban és sokaknál lépett fel oltás utáni akár súlyosabb mellékhatás/halál.

Aki részvétet nyilvánít és bátorít.

Aki ember tud maradni a jelenlegi pokoli helyzet ellenére.

Akinek felveszik a telefont, ha bármilyen vizsgálatra szeretne időpontot kérni, és el is látják, úgy, ahogy az alanyi jogon kijárna neki, Akivel nem úgy bánnak az orvosok, mint egy darab felmosóronggyal.

Akinek nem tette tönkre a munkáját a vírus körüli felhajtás.

Aki teljesen egészséges, elegendő pénzt keres a megélhetésére, és boldog családi élete van.


Ilyen embernek lenni (lenne) jó.

2021. jún. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem oltatod be magad akkor nem mehetsz sehova.
2021. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Oltáspártinak
2021. aug. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27%

#5, #10


Micsoda jósok vagytok! Legalább megmondanatok mik lesznek a jövő heti lottó nyerőszámai ha már ilyen jólinformáltak' vagytok a jövőre nézve?

Szakmátok mi? Gondolom mikrobiológiai, virologia, ugye?

A kedvenc oldalatok meg az orvosokatisztanlatasert'? Nekem us szimpatikusak, foleg a növényi biológus néni. A "hipokampusz". Nyerő. 👍

De jó fejek amúgy. Nagyon jól meg tudják hulyiteni az olyan laikusokat, akiknek az alapszintu biológia is gondokat okoz. Hajrá!


Örülök, hogy itt mindenki könnyen megúszta a dolgot. További sok szerencsét nektek és családotoknak is!


Szép napot mindenkinek!

2021. szept. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!