Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Budapestre...

Mi a véleményetek a Budapestre tervezett kínai egyetemről?

Figyelt kérdés
Illetve Kari Geritől jó húzás volt-e, azt a teret átnevezni tiltakozásul?

2021. jún. 9. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem Magyarország állná a költségeket, akkor tőlem jöhetne. Kari Geri húzása pedig hatásos volt, nem is tudtak rá frappánsan reagálni a narancskomcsik, mert egyszerűen ez az ügy ebben a formában védhetetlen a kormány részéről.
2021. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Értelmetlen pénzkidobás. Kari helyében kicsit durvábban belálltam volna ebbe.
2021. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Támogatom.
2021. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Én támogatom, mert hosszútávon hasznos, és emellett nem értem hogy miért kínának kéne fizetnie az itt felépülő, magyar tulajdonban maradó városrészt...

Persze, király lenne a lenne egy ajándék városrész kína kontójára, de ki az a barom aki ebbe belemenne?


Kínának résztulajdona lesz az EGYETEMBEN nem a városrészben. Ergó a fenntartásért fog fizetni.


KariGeri meg nem értem mit szól bele, a Lánchídat se sikerült még rendbe tennie.

2021. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Egy sötét diktatúra szellemiségét nem kéne idehozni.

Értem, hogy gazdaságilag kikerülhetetlenek, de ez az egyetem úgy kell nekünk, mint ablakos tótnak a hanyatt esés.

2021. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Én támogatom"


Csak azt nem értem, hogy ha a mi pénzünkből épített magánegyetem jó dolog, ide kerül egy világszerte elismert elitegyetem és a sok külföldi diák majd itt költi el a pénzét; akkor mi volt a baj a CEU-val, amit a Soros építtetett és tartott fenn és minden lista szerint az ország legjobb egyeteme volt? Vagy netán az ideológiával volt a gond, hogy a CEU liberális ideológiát közvetített? Akkor ezek szerint a kormány közel érzi magához a kommunista ideológiát, ha a Kínai Kommunista Pártra felesküdött egyetemet mindenáron igyekszik ideédesgetni?

2021. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem is tudtak rá frappánsan reagálni a narancskomcsik"


Dehogynem, azóta a csapból is az folyik, hogy "Karácsony 99%-ban Gyurcsány".


Ez a krumlplibogaraknak éppen elég frappáns és objektív iránymutatás, hogy miért is kell utálni őt.

2021. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

A kínai egyetemről magáról nincs sok véleményem, elég sokatmondó, hogy más országoknak és egyetemeknek fel se tettük ezt az ajánlatot, egyből a Kínai Kommunista Párttal egyeztünk meg.


Az utcanevek átírása viszont zseniális volt. A fideszesek se tudnak belekötni az üldözött püspökbe, vagy a Dalai lámába, itt teljesen lefagyott a rendszerük. És az, hogy a kínai nagykövet megsértve érzi magát...gondolt volna erre, mikor megkerülte a helyi önkormányzatot és a fővárost.

2021. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hídfőállás az Európában tevékenykedő Kínát szolgáló ipari-, gazdaság-, ill. katonai kémeknek.
2021. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!