Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tendencia, hogy már hitelek...

Tendencia, hogy már hitelek felvétele nélkül egyre kevésbé tud az ember családot alapítani? Akinek nincs kocsija, lakása huszonévesen, az gyakorlatilag lúzer.

Figyelt kérdés
Most már jó ideje mennek azok a banki és hitelreklámok, amiben a hitel adja meg a család alapjait. Lakás, kocsi, gyerekvállalás, nyaralás, családi programok, boldogság.

2021. jún. 10. 07:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hitel nélkül nem tudtam volna lakást venni, pedig jól tudok spórolni, de nagyon megugrottak az ingatlanárak. A szüleim pedig mindenféle segítség nélkül kezdték a közös életüket, csak a munkájukra támaszkodhattak, apám sem örökölt a szüleitől, anyám sem fog.
2021. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 anyámék huszonpár évesen építkeztek. hitel, minimális segítség a családtól (az se anyagi), és rengeteg munka. mindketten dolgoztak teljes állásban, plusz földeket műveltek, frissen és feldoglozva adták el a terményt. ja közben 2 gyereket neveltek. én majd 30 vagyok, talán 5 éven belül összegyűlik elég önerő hogy hitelt vegyünk fel.
2021. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kb senki értette a kérdést; a 11-es féig talán.

Nem arról van szó, hogy már van házasság és akkor közösen felvesznek hitelt.

Hanem arról, hogy már a legalsó mélyszegény réteget kivéve minden társadalmi osztályban virítani kell. Az utolsó ágrólszakadt nincstelen nő is elvárja, hogy a jövőbelije már tudjon felmutatni anyagi havakat, különben kuka.

Az emberek nagytöbbsége, huszonévesen ezt csak hitelből tudja megtenni. Máskülönben nem lesz családja, mert társadalmi tendencia lett az egyre növekvő anyagi kényszer és elvárások.

MAGYARUL: ha nincs lakásod, kocsid, pénzed; nem szül neked a nő gyereket. Mert nem tudjátok biztosítania megfelelő anyagi hátteret hozzá és a többi kamu agymosott kamuduma.

2021. jún. 21. 08:43
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

"ha nincs lakásod, kocsid, pénzed; nem szül neked a nő gyereket. Mert nem tudjátok biztosítania megfelelő anyagi hátteret hozzá"

és ez persze nem jogos, mert...? amint a gyerek megszületik, az ott van és nem fog eltűnni. annak a gyereknek otthon kell, étel kell, ruha kell és egyéb anyagi dolgok. ha ezt a szülők nem tudják biztosítani, akkor ne csináljanak gyereket.

2021. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

"MAGYARUL: ha nincs lakásod, kocsid, pénzed; nem szül neked a nő gyereket. Mert nem tudjátok biztosítania megfelelő anyagi hátteret hozzá és a többi kamu agymosott kamuduma."


Olyan normális nőt kell találni akivel ezt fel tudod építeni együtt, te kis incel :DDD

2021. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%
36 évesen már el is várom, hogy a férfi ne nincstelen legyen, ha én képes voltam elérni, hogy el tudom tartani magam egyedül. 20 évesen még nem vártam el, csak annyit, hogy közösen boldoguljunk. A hasonló gondolkodást az anyagiak terén viszont már akkor is elvártam, én tudatosan spórolok már azóta, hogy először kaptam zsebpénzt 12 évesen, nem működne párkapcsolat olyannal, akinek kifolyik a kezéből a pénz.
2021. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!