Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan látjátok, mi a legfonto...

Hogyan látjátok, mi a legfontosabb a felsoroltak közül társadalmi szempontból?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 11:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Örülök kérdező, hogy így gondolkodsz a hagyományról és a kulturális értékekről.
2021. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

10-es /3 -ban írtak


Nem teljesen igaz? Talán ott figyel az ÁVH minden tévé alatt, és lehallgat minden telefont? És az illegálisan gyűjtött adatok alapján meghurcolják a LMBTQ nézőket? Valóban ezt gondolod?

2021. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

Ajánlom mindenki figyelmébe Bogár László youtube-os vlogját az "Egy Bogár naplójá"-t

https://www.youtube.com/channel/UCxxj0paij6p2nqt5vjziTgQ


Az utóbbi két év mindent vivő és közben egymást váltó fő közösségi és média tematizációiról van itt szó, és Bogár is sokat beszél ezekről, értelmezi a hátteret.


Klima

LMBTQ

Black lives

Vírus


Ezek váltakoztatásának megfigyelhetően tudatos alkalmazása mind összefügg a világban zajló globális folyamatokkal.

A hagyományos értékrend, a lokális kultűrák és vélemények végleges bedarálása, megszüntetése a cél. Tudatosan vagy "csak" a globális rendszer totális uralmának kiépítésével együttjáró veszteségként, az mindegy.


pl. a klíma kérdés: Földi életterünk visszafordíthatatlan kizsákmányolását épp azok a törekvései okozzák, akik most meg akarják mondani, milyen és kiket érintő megszorításokat kell foganasítani, milyen irányba kell a gazdaságokat terelni.

2021. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
Teret adni a melegeknek
2021. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#12: a 3.-ban arra gondoltam, hogy mivel késő estére kell rakni az ilyen filmeket (amik ugye 18 karikásak lesznek) hivatalosan nem tudná megnézni a gyerekével, de persze ha akarják megnézhetik.
2021. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%
Csak én érzem úgy, hogy a sokat védett keresztény kuktúra egyik legfontosabb eleme, hogy mindig van egy nagy gonosz hatalom, aki le akarja igázni az igazhitűeket?
2021. jún. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16, szerintem nem csak te érzed úgy.

Az a sokezer keresztény is úgy érzi, akiket legyilkolnak.

2021. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

16-os

Ez a megközelítés épp az a túlzó torzítás, ahogy fokozatosan évtizdről évtizedre becsúsztatták a köztudatba szabadelvűség eszményét a hagyományok megtartásának rovására.

A hangsúly pedig a "rovására"-ban van. Tőlem bárki olyan hagyományt vagy hagyomány nélküli gyökértelen, kitalált szokást követ, amilyet akar amíg engem nem tekint ellenségnek! De abba se szóljon bele senki, hogy én milyen értékrendet szeretnék megtartani, hamár tiszteltben tartom másokét.

Egy ideje már tisztán látható, hogy lassan-lassan a hagyományos, a társadalmakat évezredek óta megtartó elvek kitiltandó bűnné válnak.

2021. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Egy ideje már tisztán látható, hogy lassan-lassan a hagyományos, a társadalmakat évezredek óta megtartó elvek kitiltandó bűnné válnak."


Pontosan erről beszéltem. Milyen keresztény érték lett kitiltandó bűn, de most őszintén?

2021. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Már csúsztatsz 19-es!

Nem keresztény értékeket írtam, hanem hagyományos társadalmi elveket.


Egyébként pédának itt van:

A házasság férfi és nő közt köttetik.

Az ember férfinak vagy nőnek születik.

2021. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!