Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kellesz harmadik oltás...

Ha kellesz harmadik oltás felveszitek?

Figyelt kérdés

Most elsősorban azok véleménye érdekel akik nem oltásellenesek és kettőt felvettek. De persze nyugodtan írhat más is, ha kulturáltan fogalmaz.


Én magam is felvettem ugyan kettőt, de nekem ez már nagyon gyanús. Egyik az, hogy nagyon fel van halmozódva szerintem a vakcina, nyakunkon maradt és így akarják kiszórni. A másik az, hogy ez szerintem rohadtul nem egy nagy életbiztosítás, főleg, hogy eltérő típusúval akarnak oltani. A harmadik indok pedig az, hogyha kettő nem véd meg akkor oltathatja magát az ember annyival amennyivel akarja, nem lesz semennyitől sem védett. Soha semmiből nem kellett 3 oltás rövid időn belül, ez hülyeség.


Ti mit gondoltok?


Ez ihlette a kérdésem:

[link]



2021. júl. 13. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, felveszem a harmadik oltást mert megbízok a magyar egészségügyi szakemberek véleményében
Kizárt, hogy felvegyem a harmadikat
54 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
Én sem fogom felvenni. Az indokaim kb azok, mint neked
2021. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
38%
Elmondták az elején hogy folyamatosan mutálódni fog a korság. Minden évben fel kell venni újabb oltásokat
2021. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
11%
Németországban már kötelező lesz mindenkinek az oltás
2021. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
40%
Spoiler: csak a 60 év feletti Sinopharmot kapóknak fogják felajánlani. Ha ilyen lennék, felvenném, de 30-as Pfizer felsőbbrendűként csak majd akkor, ha rendesen "lejár". Vizsgálatok szerint 1 évig biztosan véd.
2021. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

2!

Inkább azt mondták, hogy nincs semmi teendője annak, aki felvette mindkét oltást...

2021. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%

"nagyon fel van halmozódva szerintem a vakcina, nyakunkon maradt és így akarják kiszórni."


Ha ez lenne a cél, jobb lenne eladni. Még ha áron alul is, de jobban járnának.


"nem egy nagy életbiztosítás, főleg, hogy eltérő típusúval akarnak oltani."


Miért?


"hogyha kettő nem véd meg akkor oltathatja magát az ember annyival amennyivel akarja, nem lesz semennyitől sem védett."


Elnézést, hogy ezt mondom, de ez nagymamámra emlékeztet. Fél füllel hall valami pletykát a faluban, aztán fogalma sincs semmiről, de azért magyaráz, hogy mi hogy van. (Nem mint ha nekem több fogalmam lenne, de nem is akarom megmagyarázni.)


"mert megbízok a magyar egészségügyi szakemberek véleményében"


Nem csak nálunk pedzegetik a harmadik oltást. Ez egy globális dolog.

2021. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
56%
Figyi ha kötelező lesz, az más. de akkor garantálniuk is kell. most kísérleti, saját szakállunkra vettük fel. Én még egyet már nem akarok felvenni, mert nem értem hogy akkor minek kellett ezt a kettőt. tudom, azért mert a jelenlegi mutánsok ellen ez véd. De pl aki kínait kapott annak miért kell harmadik ha abbana teljes vírus benne van feldarabolva?
2021. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Teljes indukció alapján végtelen zokni fér el egy táskába, hiszen plusz egy zoknit bármikor be tudsz préselni.
2021. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%
Az volt a marketing duma, hogy ha a többség beoltatja magát akkor eltűnik a covid, minden visszatér a normál kerékvágásba. Most ehhez képest jön vissza a covid durvábban mint valaha, az oltások semmit nem érnek. Akkor most hányat kéne beadni az oltásrajongók szerint, hogy végre belássuk, hogy sz.rt nem ér az egész?
2021. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
34%

9:

Beotlattad magad? Ha nem, akkor miért ugatsz? Sokkal hatékonyabb lenne társadalmi szinten, ha nem harmadik oltásokat kelleme beadatni, hanem az IQ nuku emberek is beoltatnák magukat.

2021. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!