Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kellesz harmadik oltás...

Ha kellesz harmadik oltás felveszitek?

Figyelt kérdés

Most elsősorban azok véleménye érdekel akik nem oltásellenesek és kettőt felvettek. De persze nyugodtan írhat más is, ha kulturáltan fogalmaz.


Én magam is felvettem ugyan kettőt, de nekem ez már nagyon gyanús. Egyik az, hogy nagyon fel van halmozódva szerintem a vakcina, nyakunkon maradt és így akarják kiszórni. A másik az, hogy ez szerintem rohadtul nem egy nagy életbiztosítás, főleg, hogy eltérő típusúval akarnak oltani. A harmadik indok pedig az, hogyha kettő nem véd meg akkor oltathatja magát az ember annyival amennyivel akarja, nem lesz semennyitől sem védett. Soha semmiből nem kellett 3 oltás rövid időn belül, ez hülyeség.


Ti mit gondoltok?


Ez ihlette a kérdésem:

[link]



2021. júl. 13. 17:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
68%

10

Voltam covidos, semmi szükségem oltásra. Az tényleg véd. Amúgy hiába nyomatjátok ezt a baromságot az oltáshívő haverjaiddal, az emberek 80-90%-a már védett ha az oltások valóban hatnak. Csak ugye erről szó sincs. A gyógyszercégek zsebében lévő kormányok szórakoznak velünk a pénzünket elszórják erre a kamura amiből persze kapnak vissza rendesen és röhögnek a markukban.

2021. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
81%
Dubajban már adják a harmadikat, fél évvel a második után (Sinopharm) és ennek nyilván semmi köze sincs ahhoz, hogy Magyarországon mennyi vakcina van a raktárakban.
2021. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%
Én azt nem értem, hogy ha 2 oltást fel tudtál venni, mem haltál bele, nem lettél zombi, akkor most miért rettegsz egy harmadiktól? Hirtelen tele lett a gatyó? A további oltások szükségességéről sokkal többet beszélnek már régóta külföldön, köze nincs ennek a magyar kormányhoz vagy a magyar vakcinakészletekhez. Ha influenza ellen oltattad magad a múltban, akkor 10 év alatt bizony 10 oltást kaptál. Az nem volt gyanús?
2021. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
25%
#11, na, akkor irány egy antitest-tesztre! Biztosan tudjuk, hogy az oltások akár 10-20-szor akkora immunválaszt is generálhatnak, mint a fertőzésen átesés, de te biztos ezen a simlisségen is átlátsz :DD
2021. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%

14

Jah persze kivéve ha a tüzeszszárkánnyal meg a bloodclothforeverrel oltottak, de a többi se túl acélos. Az emberek nagy részénél semmilyen védettség nem alakul ki. De tudom adassunk még be 20-30-at magunknak hátha. Oltáshívőknél mindenre a megoldás egy újabb oltás.

2021. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

#13 Perszeee, sőt!


Kérek még egy negyedik kört, ahhj de jól esett, kutya bajom, jöhet az ötödik, hatodik... Még mindig nem érzek semmit. Akkor keverjük. Jöhet kettő Astra, egy Modernával kísérve... Ehhhj de jól esett.


Mi bajom lehet, nem is értem...

2021. júl. 13. 19:31
 17/34 anonim ***** válasza:
43%

Csak akkor ha az a továbbfejlesztett sputnik.

Engem ezzel az tesztfázisú mRNS anyaggal ne oltsanak. Majd 5-6 év múlva esetleg ha a többieken nem jelentkezett komoly mellékhatás.

2021. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon úgy néz ki legfontosabb az üzlet az egészben, hogy minél több oltást elpasszoljanak. Ha nincs időben felhasználva lejár a szavatossága.Fokozatosan adják a köztudatba hogy harmadik oltás is kéne, hogy legyen idő "megemészteni" az elképzelést.Holott azt sem tudják milyen reakciót válthat ki az össze kevergetés más vakcinával.A WHO pl.nem ajánlja.
2021. júl. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%

18

Néhány bőrönd pénz a WHO fejeseinek aztán majd ajánlják azt is. Lásd tüzeszszárkány esete, a kutatásaik kimutatták hogy semmit nem ér, de megkapta a vészhelyzetben bevethető minősítést.

2021. júl. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
43%
De ha caak pénz kérdés a sok megmaradt vakcina, azt el is adhatnánk... egyelőre még nagyon keresett bizonyos országokban.
2021. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!