Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kellesz harmadik oltás...

Ha kellesz harmadik oltás felveszitek?

Figyelt kérdés

Most elsősorban azok véleménye érdekel akik nem oltásellenesek és kettőt felvettek. De persze nyugodtan írhat más is, ha kulturáltan fogalmaz.


Én magam is felvettem ugyan kettőt, de nekem ez már nagyon gyanús. Egyik az, hogy nagyon fel van halmozódva szerintem a vakcina, nyakunkon maradt és így akarják kiszórni. A másik az, hogy ez szerintem rohadtul nem egy nagy életbiztosítás, főleg, hogy eltérő típusúval akarnak oltani. A harmadik indok pedig az, hogyha kettő nem véd meg akkor oltathatja magát az ember annyival amennyivel akarja, nem lesz semennyitől sem védett. Soha semmiből nem kellett 3 oltás rövid időn belül, ez hülyeség.


Ti mit gondoltok?


Ez ihlette a kérdésem:

[link]



2021. júl. 13. 17:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
30 inkább örülj, hogy ilyen könnyen megúsztad....
2021. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

31#

En örülök.

Miért gondolod hogy nem?

Viszont azért érdekelne hogy a leertekelést minek köszönhetem.

Voltt egy kerdes,hogy ki veszi fel a 3 oltást.

Én szépen érthetően válaszoltam.Elmondtam hogy mi volt,és elmondtam ,hogy nem kérek az oltásból.Sem a 3 ikból sem az elsőből.Az okat gondolom fél ésszel is be lehet látni.Vagy azt is magyarázzam meg bővebben?


Ha ennyi esze van aki leertékel,akkor már az oltás se segít rajta!!

2021. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
49%

30

Ismerősöm meg tünetmentes covidos volt arra oltatta rá magát tüzeszszárkánnyal azóta meg a föld alatt pihen. Tehát valamit tényleg ér az oltás.

2021. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ez nem a "magyar szakemberek véleménye".

Világjárvány, vilagvélemény.


Bármit felveszem, csak azt a qrva kórházi oxigén maszkot nem kelljen mégegyszer!

2021. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!