Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kellesz harmadik oltás...

Ha kellesz harmadik oltás felveszitek?

Figyelt kérdés

Most elsősorban azok véleménye érdekel akik nem oltásellenesek és kettőt felvettek. De persze nyugodtan írhat más is, ha kulturáltan fogalmaz.


Én magam is felvettem ugyan kettőt, de nekem ez már nagyon gyanús. Egyik az, hogy nagyon fel van halmozódva szerintem a vakcina, nyakunkon maradt és így akarják kiszórni. A másik az, hogy ez szerintem rohadtul nem egy nagy életbiztosítás, főleg, hogy eltérő típusúval akarnak oltani. A harmadik indok pedig az, hogyha kettő nem véd meg akkor oltathatja magát az ember annyival amennyivel akarja, nem lesz semennyitől sem védett. Soha semmiből nem kellett 3 oltás rövid időn belül, ez hülyeség.


Ti mit gondoltok?


Ez ihlette a kérdésem:

[link]



2021. júl. 13. 17:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Melyik az a "tüzeszszárkány" 19-es válaszoló?
2021. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
Nézzük csak. Elismerték, hogy laborból szabadult ki. Elismerték, hogy az amúgy ártatlan oltás mégis okoz mellékhatásokat. Ráerőltették az egésséges fiatalokra. Azokra, akik közül elhunyt 1 a millióból. Nézzük más szemmel. Ha egymillió fiatalból 1 meghal, akkor be kell oltani 999.999-et. Nem azért, de ilyen alapon akkor be kell tiltani a közúti közlekedést, és ezentúl csak teljes védőöltözetbe (golyóálló mellény, sisak, pajzs, stb) lehessen kimenni az utcára. Ugyanis annak az esélye, hogy egészséges, 30 év alatti ember belehaljon a vírusba, sokkal kisebb, mint hogy a nyílt utcán a "norvég cserediákok", a "rejtett erőforrásaink" meggyilkolják, vagy hogy egy egyszerű közlekedési baleset áldozata lesz. Ezért háborít fel, hogy erőltetik az amúgy kísérleti stádiumban lévő, komoly mellékhatásokat okozó oltást olyanokra, akikre nem is olyan veszélyes ez a nyavalya.
2021. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a sinopharm is megkapta a WHOtól a vészhelyzeti engedélyt, és javaslatot is tettek, hogy kiket nem kellene oltani....
2021. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
9%

22: hagyd már a laboros baromságodat!

Senki nem ismert el semmit! A konteok helyett ideje lenne valóságban élned!

Jó lenne nem félremagyarázni a politikát!🤦‍♂️

2021. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
70%

[link]


24-es! Akkor olvasd el. Az euronews-t remélem még hitelesnek tekinted...

2021. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
2021. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

#9, ne legyél már ilyen tanyasi!

8 milliárd ember van, ha 10-15 %-nál több nincs beoltva.

A falu határán túl is vannak dolgok, a világ már csak ilyen.

A vilagjárvány is.

2021. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
57%
Én szerencsére egyikkel sem vagyok beoltva. Covidon túl vagyok . Jól vagyok . És míg nem kapok vakcinát addig jól is leszek.
2021. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
3as. Miert irsz ekkora baromsagot te idióta marha??????!!!!!!!!
2021. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
34%

2 szer voltam covidos.Az első az áruházból jött haza a barátnőmtől.

Nállam fosás volt 1 hétig enyhe lázzal.A második meg enyhébb volt, fáradtság kis orfolyással.(A kollégám ,akivel egy légterben voltam 2 napig ugatott mellettem,majd 1 hétig feküdt).A tesztjeim pozitívak lettek.Nem dolgozhattam.

Soha nem veszek fel semmiféle első ,se 3 ikoltást erre a xarra.

Egy komolyabb influenza jobban kiütött mint ez a kis f.s!

2021. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!