Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kérjem a 3. vakcinát, ha az...

Kérjem a 3. vakcinát, ha az orvos szerint felesleges nekem, de rettegek attól, hogy nem vagyok eléggé védett?

Figyelt kérdés
Én nem akarom felvenni, de azt mondta az orvos a Tv-ben, hogy akkor kérje, ha fél valaki. Ha megkapnám jobban érezném magam.

2021. júl. 18. 12:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha 2 oltás sem adott elég védettséget, akkor szerinted majd 3-4-7-9 fog adni? :D
2021. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Melyik vakcinát kaptad?

Bajod nem lehet tőle, ha kapsz egy harmadik oltást. Biztos védettebb leszel, mint anélkül, de lehet, hogy már most is elég védett vagy. Várd ki azt a 4 hónapot, amit javasolnak.

Ha ez megnyugtat, van olyan ismerősöm, aki 2 Sinopharm után kapott külföldön egy Pfizert, nem lett tőle semmi baja.

2021. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Menjél adasd be és nyugodj meg🤦‍♂️🤦‍♂️Bár ti rajtatok csak egy pszichológus segítene komolyan mondom
2021. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Felesleges? Igen.

Nyújt extra védelmet? Minimálisat.

Felvedd? Sok értelme nincs, de ha téged meg nyugtat, hát vedd, bajod nem lesz tőle.

2021. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

#1 igen, vannak olyan vakcinák, amikből több dózis szükséges a megfelelő védettség kialakulásához. Nem csak a covid elleni oltások között fordul elő. Pl. kullancs okozta agyhártyagyulladás elleni oltásból is több adag szükséges, bizonyos időközönként ismételni kell.

A covid elleni vakcinákból különböző fajtából javasolják a 3. adagot. Arra utalnak a kutatások, hogy a különböző covid vakcinák keverése jobb védettséget ad.

2021. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Pfizer. De rettegek, hogy nem vagyok elég védett.
2021. júl. 18. 12:48
 7/21 A kérdező kommentje:

Megnyugtatna nagyon, de a dokim szerint teljes mértékben felesleges és szerinte ne kérjem, mert nem kell.


A covid miatt rémálmaim vannak és rettegek...

2021. júl. 18. 12:50
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
🤦‍♂️🤦‍♂️Rettegjél csak ha ennyi eszed van
2021. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Mondtam hogy menj el pszichológushoz és nem viccből vagy bántásból mondom mert ennyire rettegni már nem egészséges vagy egy troll vagy
2021. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De a tv azt mondta, hogy aki fél vegye fel. Lehet orvost váltok, mert ennek nincs szakértelme. Tavaly az influenza elleniről is próbált lebeszélni, meg feleslegesnek titulálta, pedig rettegtem, hogy meghalok és rosszat akár nekem.
2021. júl. 18. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!