Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy egészségügyi...

Hogyan lehet egy egészségügyi dolgozó oltásellenes, ő akinek a kezére adom magamat, az életemet bízom rá, nem érdekli, nem tesz az egészségemért, miért engedik, hogy az ilyenek egyáltalán működhessenek?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 25. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért a tisztánlátáshoz megjegyezném, hogy nem minden EÜ dolgozó vírus/oltás szakértő. Pl ha takarítani akár valaki a kórházban, annak is kötelező? Egy ortopéd orvos, vagy bőrgyógyász, aki 30 éve tanult utoljára oltásról és vírusról mennyire mérvadó? Gyógytornász, dietetikus? Esetleg olyan orvos, aki angolul sem tud, hogy utána olvasson a friss kutatásoknak?


Az EÜ-ben sem ért ehhez mindenki. Egyik barátnőm, aki gyógyszergyárban vegyész azonnal ment oltatni a másik meg nem. Mindketten az ottani tapasztalatukkal indokolták. Ilyenkor mi van? Én, mint sima mérnök melyiknek higgyem el? A háziorvosomnak, aki simán betotta a 65 éves anyukámat kínaival, miközben arra a korosztályra sok esetben semmit sem használ? Oltott vagyok én is, de akkora a káosz az oltások körül, hogy nem hibáztatom azt sem, aki nem és nem érdekel, hogy xy orvos öltött, vagy nem öltött, mert xy nem ért mindenhez, azért mert orvos. Én sem értek mindenhez, azért mert mérnök vagyok. Fél év statika + egy-kéz szerkezetismereti tárgy után nagyon nem kéne rámbízni egy ház statikai terveit, mert másra szakosodtam.

2021. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem mindenkit vettek meg, nem mimdenkit lehet megvenni. Egy orvos felesküdött valamire. Mire? Nem arra, hogy gyógyítok, hanem arra, hogy nem ártok. Miért? Mert egy orvosnak olyan ismeretei vannak, hogy másodpercek alatt bárkit eltehet láb alól.

Arra esküdött fel hogy a megszerzett tudásával nem árt másoknak, nem használja fel őlésre például.


Nincs mese, a legtöbb orvost a politikai báb lett. Megfélemlített, besimult a rendszerbe.

2021. júl. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az egészségügyben nem mindenki orvos, nem értem miért mindig az orvosokról beszélnek. Az orvosok kisegítő személyzet nélkül sehol nincsenek. Nagyon sok orvos csak pecsétel és magasról tesz a betegre, aki foglalkozik velük az az asszisztens vagy nővér. Sokszor orvosi munkát kell ellátni mert az orvosok túl kényelmesek és nem hajlandóak megcsinálni. Kevés a lelkiismeretes orvos. A zöme ki van égve, bunkó és a pénz kell csak neki. Persze az asszisztens, nővér még van alázva de vágjon mindenhez jó pofát, az orvosnak fizetnek, de a nővérek dolgoznak éhbérért. Én és a munkatársaim sem vagyunk oltás ellenesek egész egyszerűen nem akarunk részt venni egy kísérletben. Személy szerint nem egy oltás utáni mellékhatással találkoztam pl: trombózis,embólia, infarktus arcbénulás, kiütés, halál. Sok helyről hallani, hogy a kórházak tele voltak oltottakkal. Csak el kellene olvasni a Facebookon mit írnak a mentősök, nővérek. Volt aki azért nem jött a második oltásra mert meghalt. Nem vagyok kísérleti nyúl. Szabad ember vagyok én is és nem kérem az oltást. Rendszeresen teszteltek minket végig negatív voltam. Voltam covidosok között is, és nem kaptam el. Akkor is végig negatív voltam, bízom az immunrendszeremben. Aki fél oltakozzon. Csak sajnos azt látom többet árt mint amit kellene.... És tudod ott az eskü ne árts....


Mindenkinek szabad joga eldönteni keri e vagy sem.


A múltkor felszólalt egy doktornő is a Facebookon, hogy szakmailag nem ért egyet az oltással, mivel kísérleti stádiumban van és komoly aggályai vannak. Nem a médiát kellene nézni és a hülye propagandát hanem meghallgatni mit mondanak a politikailag független dolgozok.

2021. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Még annyit akarok hozzá tenni senki sem gondolja ezt a chipes baromságot ez csak viktorka szajkózza. Az aggodalom oka a komoly szövődmények, mellékhatások, egészségkárosodás.


Nem hinném, hogy véletlen a sok trombózis. Stb.

2021. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

14


A "chipes baromság" simán kivitelezhető.Persze ez a technológiai analfabétáknak teljesen elképzelhetetlen

2021. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

Az oltássllenesség legyen a legkisebb baj az egészségügyben.


A sok embertelenül viselkedő ápoló és disznópásztor stílusú orvos aki nem veszi emberszámba a beteget nem ebben a másfél éves kovidos bohóckodásban lett ilyen...

2021. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!