Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Debrecen valóban jobban...

Debrecen valóban jobban fejlődik mint a többi megyeszékhely?

Figyelt kérdés
Valóban több fejlsztés valósul ott meg mint máshol?

2021. aug. 4. 05:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak a fővárost illetőleg tudok válaszolni, előre bocsátanám hogy bem vagyok fideszes. Itt eddig semmi olyan produktum nem történt amire azt mondaná egy árlag ember hogy ez már valami.. Belvárosi vagyok, balos polgival. Mióta a DK-s niedermüller a polgármester több a szemét! az astorián volt egy olyan tövestül kihuzott bokorvamit kb 2 hétig kerülgettem mert a T. Főkert nem szállitotta el. több a kétes alakú, tudjuk kik. Így exponenciálisan nőtt a drogfogyasztók száma is, végigmenni egy aluljárón mondjuk az astorián egy horror. Szégyen hogy Bp legfrekventáltabb helyein ilyen mocsok van, ilyen körülményekkel.. Elötte sem vilt tökély de most bizton rosszabb a kerület helyzete, a fővárosról is pont ugyanezt gondolom. Ennél még Tarlós vezetése is jobb volt!
2021. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szíjártó: "...a beszállító vállalatok olyan tömege települt az utóbbi években Debrecenbe, hogy a város mára egyértelműen a magyar autóipar egyik fellegvára lett.

Ennek kapcsán pedig közölte, hogy a kormány a következő két évben mintegy 100 milliárd forint fejlesztési forrást fordít arra, hogy olyan infrastruktúrát teremtsenek Debrecenben, amely megfelelő alapot tud adni a további beruházásokhoz is."

Jelenleg közel 50 cég akar Debrecenben befektetni/építkezni.

Ez nem megy magától, és ehhez kevés lenne pusztán a kormányzati szándék. Veszettül jó a város marketingje szerte a világban!

Melyik magyar várost emlegetik együtt New Yorkkal, Dubaj-jal, Berlinnel stb. gazdasági tekintetben?

Debrecent.

[link]

A többi megyeszékhelyhez képest kiemelkedően a legmagasabb Debrecen költségvetése - ettől magasabb csak a Debreceni Egyetem költségvetése - és ez meg is látszik a városon.

2021. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csak az autóipar, hanem a gyógyszeripar is nagyon nagy súllyal szerepel a palettán!

És még a vakcinagyár nincs is kész.

2021. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es, sajnálom, de ha egy politikust idézel akkor eléggé megkérdőjeleződik a mondanivalód valóságtartalma.
2021. aug. 26. 11:30
 5/9 anonim ***** válasza:

4#"...a beszállító vállalatok olyan tömege települt az utóbbi években Debrecenbe, hogy a város mára egyértelműen a magyar autóipar egyik fellegvára lett."

Szíjártó életében ez egyszer igazat mondott - tudom, hogy hihetetlen, de így van!:)

2021. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös Szijjártó sose mondott még igazat és ezután se fog, ha elhitted így jártál. Debrecen nagyon messze van még a magyar autóipar fellegvárának fogalmától, élből 3 város is előzi, ha majd valaha elindul a béemvé gyár akkor már majdnem partiban lesz Győrrel, persze csak ha ott megáll sz idő és addig semmilyen fejlődés nem történik.

Másrészt, az autóipar fellegvárának lenni nem biztos, hogy nem szitokszó, elég csak Ditroitra, vagy Togliattira gondolni. De ha mondjuk minden frankó és szalad a szekér akkor se az átlag polgár az aki jól jár azzal, ha a városa autóipari fellegvár lásd németországi létszámleépítések és a kelet-európai vagy közép-amerikai fizetések irányába történő átbútorozás jó néhány német autógyártó esetében.

2021. aug. 26. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, te ritka nagy barom vagy!

Kiírsz egy kérdést.Ez dicséretes, mert ha valaki valamit nem tud, akkor inkább kérdezzen, mint hülyeséget beszéljen.


Erre te előjössz egy kiselőadással a saját kérdésedre válaszolva...

Nooooormális?????????,

"akkor inkább kérdezzen, mint hülyeséget beszéljen."

2021. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es a kérdésem nem az autóiparra vonatkozott, hanem úgy általában a város fejlesztésére. Arra voltam kíváncsi, hogy Debrecenben több fejlesztés valósul meg az ország más városaihoz képest vagy sem, jobban fejlődik vagy sem. Nooooormális?????????
2021. aug. 26. 23:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobban.

Sokkal jobban.

2021. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!