Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Eminem lánya is "bináris"...

Eminem lánya is "bináris" lett. Erre vannak szavak?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy bulváros a kérdés, de szerintem meg kőkemény politika az, ahol a fiatalság agyát ilyen szinten megborítja a közösségi-LMBTQ elmebaj.

Én még tini voltam, amikor hallgattam a The Eminem show-n a kicsi Hailey-t rappelni, Eminem meg Elton Johnt szidta, hogy meleg. Más világ volt...változik az idő, a gyerekek is felőnek, de mivé?? Ezt éljük ma. Boldog vagyok. Gyerekemtől minden közösségi sz*rt el fogok zárni amit csak lehet. Steve. Steve bmeg.



2021. aug. 16. 09:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
9: a pedofília bűncselekmény, a másik nemhez vonzódás nem az
2021. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A pedofília erkölcstelen, mert egy beleegyezésre képtelen gyerekkel létesítenek szexuális kapcsolatot. A homoszexualitás nem az, mert ott mindkét fél beleegyezik az aktusba. Az egyik nemi erőszak, a másik pedig egy szexuális orientáció.
2021. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mondjuk pont, hogy nembináris lett, de nem baj, a fogalommal sem vagy tisztában. De miért politikai kérdés Eminem nevelt gyerekének a szexuális irányultsága? (Teszem hozzá, hogy attól, hogy nembináris, akár még heteroszexuális is lehetne.)
2021. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen, a te elképzelésed szerint.

Más szerint meg bűn, de gondolom ők njyilván nácik.

Szerencsére nem a ti hozzátok a törvényeket...

2021. aug. 16. 10:32
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint a homoszexualítás bűn, még nem biztos hogy náci, egyszerűen homofób.
2021. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Akiket a törvényeket hozzák, azok szerint sem bűn a homoszexualitás. Mindegy, erőlködj tovább.
2021. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

"változik az idő, a gyerekek is felőnek, de mivé??"

Úristen, mivé? Csak nem önálló akaratuk lesz és tenni akarnak egy elfogadóbb világért? Szörnyű hogy nem egymás öldöklésén jár az eszük, néhány évtizede még javában gyilkolta egymást a világ 2 háborúban is, most meg arra törekednek, hogy ne ítéljék el az emberek egymást azért, mert valamiről más véleményük van, vagy mert egy kicsit kilógnak a társadalmi normából... Hát mi lesz így velünk, ha nem gyűlölünk senkit?

2021. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17: úgy érted hogy aki bináris meg fluid meg pokémon meg a tököm tudja mi, az a világbéke jegyében teszi?
2021. aug. 16. 15:44
 19/24 Andizsuzsi ***** válasza:
Kérdező te nem vagy bináris?
2021. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem, én normális vagyok.
2021. aug. 16. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!