Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Eminem lánya is "bináris"...

Eminem lánya is "bináris" lett. Erre vannak szavak?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy bulváros a kérdés, de szerintem meg kőkemény politika az, ahol a fiatalság agyát ilyen szinten megborítja a közösségi-LMBTQ elmebaj.

Én még tini voltam, amikor hallgattam a The Eminem show-n a kicsi Hailey-t rappelni, Eminem meg Elton Johnt szidta, hogy meleg. Más világ volt...változik az idő, a gyerekek is felőnek, de mivé?? Ezt éljük ma. Boldog vagyok. Gyerekemtől minden közösségi sz*rt el fogok zárni amit csak lehet. Steve. Steve bmeg.



2021. aug. 16. 09:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A bináris b.zmeg azt jelenti hogy férfi vagy nő. A nem bináris az, akinek a nemi identitása ettől eltérő.


Konkrétan fél perc volt kiguglizni.

2021. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
tudtad te azt kis homi ne hazudjál
2021. aug. 16. 18:49
 23/24 Andizsuzsi ***** válasza:

"Nem"

Mindjárt gondoltam.

2021. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy jön ide Hailey? Akiről szó van, az nem a vér szerinti lánya, hanem a két örökbe fogadott közül az egyik. A volt feleségének, Kimnek a gyereke egy másik pasitól.
2021. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!