Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted a feministáknak mi...

Szerinted a feministáknak mi a fontos?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az egyenlőség a fontos, de egyébként bírom, hogy a nők kiállnak magukért a férfiak meg átváltanak crybaby üzemmódban pedig egyébként ők mióta világ a világ ezt csinálják a nőkkel, fordult a kocka lehet sírni ❤️
2021. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
65%
#31 A nők sosem voltak elnyomva, legalábbis az európai keresztény kultúrkörben. Évezredeken át működtek a hagyományos férfi-női szerepek, mindenki azt csinálta, amiben jó. Ezt rúgták fel a XX. században a kommunisták, azon belül a feministák.
2021. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
83%
Igen és vannak olyan nők akik nem szeretnének otthon ülni hanem dolgozni vagy vezető pozícióban szeretnének lenni, ez régen nem igazán volt gyakori azért😃
2021. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:
#31: Na, csak kibújt a szög a zsákból. Ahogy leírod, igazából élvezed, hogy most a férfiak szenvednek. Végül csak kiderül, hogy a feministák igazából bosszút akarnak állni a férfiakon a vélt vagy valós sérelmeik miatt, nem egyenlőséget akarnak.
2021. szept. 1. 14:12
 35/70 anonim ***** válasza:
19%
És az mitől volt különb mikor a férfiak élvezték ezt? Nekik lehet a nőknek pedig nem? 😃
2021. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:
#35: Olyanokon akarsz bosszút állni, akik személyesen nem tettek a múltbeli sérelmekért, amiknek egy része ráadásul megkérdőjelezhető. Ez kicsinyes bosszúállás, semmi több. Nem egy tiszta eszme, mint az egyenlőség. Szóval, akkor nem kell csodálkozni, hogy utálják a feministákat.
2021. szept. 1. 14:37
 37/70 anonim ***** válasza:
82%
Vegyük sorra én alapvetően nem ellenzem a feminizmust csak azt amikor már túlzásba esnek olyan dolgokat mondanak ami leidiótáza a férfiakat pl a nők hamarabb érnek mint a férfiak (aha akkor az hogy van hogy egy 6 éves kisfiú már olyan dolgokat tud amit egy 9.es tanul) de ez egy különleges példa volt de szerintem ez egyenlő arányban van attól hogy valaki nő nem lessz okosabb.
2021. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
48%
#35 A férfiak és a nők egyaránt élvezték, mivel kiegészítették egymást. Most már csak ti nők élvezitek.
2021. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%
A 18-os, 26-os és 27-es válasz írója vagyok. Szeretném felhívni rá a figyelmet, hogy én voltam az egyetlen aki ténylegesen megoldást akart keresni mindkét oldal problémáira. Erre semmi reakció, mindenki figyelmen kívül hagyja, mert ide senki nem azért jön, mert tényleg meg akarja oldani a neme elleni diszkriminációt, hanem hogy veszekdjen és kiadja a másik nemmel kapcsolatos frusztrációját. Annyira röhejes ez a nők vs. férfiak harc, pedig a cél az közös.
2021. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
24%
Tuti nagyon élvezték igen 😃
2021. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!