Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon az elköttetés...

Magyarországon az elköttetés miért van feltételekhez kötve?

Figyelt kérdés

Miért csak az köttetheti el magát aki vagy már 40 éves vagy van már 3 gyereke?


A kérdés elméleti, én nem akarom ezt csinálni, csak érdekelne, hogy mi alapján van ez feltételhez kötve, amikor még csak nem is egy nagyobb beavatkozás az egész? Külföldön például nincs feltételekhez szabva.


Van ennek így értelme?



2021. szept. 15. 19:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Férfiakra és nőkre egyaránt értem
2021. szept. 15. 19:08
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert a jelen Fidesz-KDNP kormány mégis csak szeret más faxával csalánt veregetni.
2021. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%

Mivel ezer és még egy féle módja van a fogamzásgtlának és az "elköttetés" egy visszafordíthatatlan, csonkító művelet, így teljesen jogos hogy hamarabb nem engedik.

Csak mert valaki hülye és lusta gumit húzni 19 évesen, ne menjen már elköttetni magát, mert aztán meg 35 évesen amikor szeretne gyereket akkor meg milliókat kell majd arra költenie az egészségügynek, hogy megpróbálják esetleg visszacsinálni.

2021. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert az idióta szaporításpárti valláskárosultak elérték, hogy már csak azok élhessenek vele, akik teljesítették a princípiumot, vagy már annyi idősek, hogy már felesleges tőlük utódokat remélni.
2021. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

3:

Nem "csonkító" műtét, mert minden a helyén marad, csak a vezeték átjárhatósága szünik meg.

Enyi erővel tiltsák be a 35 év alattiak gyerekvállalását is, mert azt még nehezebb visszafordítani.

2021. szept. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
95%
Sajnos a csodás jelenlegi kormány érdeke ez is, szüljél még 10 magyart stb.. Én egyébként számtalanszor fontolóra vettem már, hogy ha lenne lehetőség,akkor élnék a műtéttel. Legközelebb Ausztria vagy Szlovákia jöhet szóba, ahol magán klinikán elvégzik egy nap alatt. Igen meg kell fizetni, ki kell utazni stb de nem is kérdezik meg hány a puja otthon. Nyilván 18 év felett és megfelelő egészségi állapotban teszik meg, de az árban benne van a vizsgálat díja is. Sajnos a vírus miatt macerás a kiutazás, de ha visszaállnak a dolgok a rendes kerékvágásba, akkor szabad a pálya. Igen sok a fogamzásgátlási lehetőség, de nekem az a tapasztalatom, hogy mégis kevesen tudnak róla és főleg a felnőttek azok,akik leragadtak a gyógyszer / gumi kombónál és a legtöbb iskolában is vicc kategória a felvilágosítás, pedig nagyon fontos lenne.. Én is gyógyszert szedek évek óta, de tisztában vagyok vele, hogy hosszútávon nem egészséges, ezért is gondolkodtam a végleges megoldáson. 10 éve tudom hogy nem szeretnék gyereket, úgy vélem újabb 10 év se változtatna sokat.:)
2021. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Szimpla emberi jogok durva és indokolatlan korlátozása, ne keresd az okokat mert nincsenek. A mostani közjószág szülesztő kormány uralkodásának eredmênye:(
2021. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek egy 10 év körül gyermeke van, egyrészt eredetileg sem akart többet, másrészt a terhesség és szülés olyan borzalmas volt számára, hogy soha többé nem akarja átélni. Jóindulatú daganat miatt spirált nem használhat, tablettákat sem - az óvszer mellett folyamatosan retteg. Lassan rámegy a házasságuk, mégsem kérheti itthon a műtétet. A külföldi árak hallatán pedig kiszámolta, hogy évente 1 db teljes árú abortusz esetén is megéri neki a rizikózás, hát még úgy, hogy neki csak 50%-ot kellene fizetnie.
2021. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
#8 Ez egy kamu duma, hogy "az óvszer mellett folyamatosan retteg". Emberek százmillióinak sikerül az óvszer használatával NEM csinálni gyereket, majd pont az kezd el rettegni aki nem is váltogatja a partnereit.
2021. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Mi köze a partner váltogatásának az óvszer hatékonyságához?

Én se bízok benne, az évek során 3 alkalommal is szakadt rohanhattam a sürgősségi tablettáért. (Ahol jól lecseszett az ügyeletes nőgyógyász, hogy miért ilyen bizonytalan módszerrel védekezek, írassak bigyót) De akinek nem írják fel - fene tudja, milyen daganata volt a csajnak - az mit csináljon?

2021. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!