Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tiltják a Modernát, mennyi...

Tiltják a Modernát, mennyi időn belül kerül sorra a többi?

Figyelt kérdés

“ A svéd egészségügyi hatóság úgy döntött, hogy az amerikai Moderna Inc. koronvírus-oltását nem adják be 30 évnél fiatalabbaknak, mivel aggódnak a lehetséges mellékhatások miatt” és már Dániában is betiltották a gyerekek oltását a Modernával.


Eddig elvileg minden vakcina jó volt, mégis betiltották az AstraZenecát (Európa szerte), a Janssent (Szlovéniában), és a híres mRNS Modernát is Svédországban, illetve Dániában.


Én támogatom az idősek beoltását, hiszen rájuk veszélyes a vírus, és kisebb kockázata van az oltásnak, de a fiatalok körében tiltanám!


Ha fokozatosan tiltják az istenített oltásokat a fiatalok körében, akkor várhatóan mennyi időn belül jelentkezik még több mellékhatás a Pfizerre nézve? Egyébként a Modernában a Japánok idegen anyagot is találtak.



2021. okt. 8. 00:52
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

#38


Dehogynem. Megfertőzheti. Az oltás nem a megfertöződéstől véd. Ráadásul egyik sem 100%-os.

En is oltva vagyok és beteg vagyok épp.

2021. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
51%
Akkor viszont semmi értelme az oltásnak.
2021. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
42: a fertőzés és a halál nem egyenlő
2021. okt. 12. 15:35
 44/58 anonim ***** válasza:
34%
Belehalni oltás nélkül sem lehet a covidba.
2021. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
44: tényleg? Akkor az a 30 ezer halott szerinted mibe halt bele?
2021. okt. 12. 15:41
 46/58 anonim ***** válasza:
31%

#44


Egyetértek! Nem a covidba halnak bele, hanem a covid miatt halnak meg.

2021. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
49%
Mint írtam en is beteg vagyok épp, két hete. Mar kifelé megyek belőle. Nagyon nem volt vicces a 100as pulzus napokig ülve állva fekve, meg a semmire sem múló fejfájás. Es oltva vagyok. És örülök, hogy beoltattam magam és ennyivel megúsztam. Es nagyon remélem, hogy ez a szív probléma nem fog hetekig, hónapokig tartani.
2021. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
47: jobbulást! Azt tudod hogy hol kaphattad el?
2021. okt. 12. 15:46
 49/58 anonim ***** válasza:
49%

Köszönöm! Olyan helyen dolgozom, ahol sok ember fordul meg. A maszk nem kötelező. Sokan voltak, akik épp köhögtek, vagy az orrukat fújták..csak idő kérdése volt.

Bar néha felvettem a maszkot, de az az igazság, hogy így , hogy nem kötelező, nagyon nehéz odafigyelni erre állandóan. Szóval sokszor rajtam sem volt, hiába állt velem szemben olyan ember, aki láthatóan beteg volt és nem volt rajta maszk. Meg hát ilyenkor nem is igazán van értelme sem annak, hogy én esetleg felveszem. Kivéve ha mondjuk ffp3as maszkot hordanek meg védőszemüveget, de hát kinek kényelmes egész nap így dolgozni, meg drága is. Tavaly még előtte semmi bajom nem volt, de ugye akkor mindenkin volt maszk, mert kötelező volt beltéren.

Sajnos fogékony vagyok. Idő kérdése volt. Ezert is oltattam be magam. Meg van egy nagyon idős közeli rokonom, aki ellátásra szorul. Őt nagyon féltem, hogy elkapja. Oltva van ő is, de közel 100 éves. Én nem tudok úgy hozzaallni a dologhoz, mint itt sokan akár a saját szüleiket is. Én nem írom le, azért mert öreg és neki már úgyis mindegy. Jól van. Jól tartja magát. Van tablete, azon beszélget a távoli rokonokkal videoznak. Nekem nem csak egy púp a hátamon. De látom, hogy sok ember így áll hozzájuk, meg a saját csaladtagjaikhoz is. Az önzésük határtalan.

2021. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

Egyetértek, és jól tetted, hogy felvetted az oltást! Már csak azért is, mert biztonságérzetet nyújt, meg aztán ki tudja mi lett volna, ha oltatlanul kaptad volna el a vírust.


Én azokat az embereket nem értem, akik betegen nem hordanak maszkot. Én betegen ha tehetem akkor ki sem megyek a házból, de ha muszáj, akkor az a minimum, hogy maszk+kerülöm a tömeget.

2021. okt. 12. 16:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!