Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tiltják a Modernát, mennyi...

Tiltják a Modernát, mennyi időn belül kerül sorra a többi?

Figyelt kérdés

“ A svéd egészségügyi hatóság úgy döntött, hogy az amerikai Moderna Inc. koronvírus-oltását nem adják be 30 évnél fiatalabbaknak, mivel aggódnak a lehetséges mellékhatások miatt” és már Dániában is betiltották a gyerekek oltását a Modernával.


Eddig elvileg minden vakcina jó volt, mégis betiltották az AstraZenecát (Európa szerte), a Janssent (Szlovéniában), és a híres mRNS Modernát is Svédországban, illetve Dániában.


Én támogatom az idősek beoltását, hiszen rájuk veszélyes a vírus, és kisebb kockázata van az oltásnak, de a fiatalok körében tiltanám!


Ha fokozatosan tiltják az istenített oltásokat a fiatalok körében, akkor várhatóan mennyi időn belül jelentkezik még több mellékhatás a Pfizerre nézve? Egyébként a Modernában a Japánok idegen anyagot is találtak.



2021. okt. 8. 00:52
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
47%

En se léptem ki két hete a lakásból. Ráadásul fizetésem se nagyon lesz emiatt.🤗



Viszont így a távolból szeretném köszönetemet kifejezni annak, akitől megkaptam. Es a kormanyunknak, aki mindezt lehetővé tette, pedig egy egyszerű dologgal elkerulhettem volna. Szóval, Köszönöm nekik!🖕

2021. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
43%
51-es, a mi családunk miért nem bírja elkapni már 2 éve? Járunk dolgozni multihoz, gyerekek suliba, edzésre, mindenhová, járunk rokon látogatásra stb, nagyívben sz@runk erre az egészre. Maszkot nem hordunk, nem is hordtuk, csak ahol kötelező volt, kézfertőtlenítés nuku, csak sima szappan átlagosan, semmi extra. És mégsem kapjuk el, senki nem kapja el a családban, se egy orrfolyás, se köhögés se semmi. Persze nem vahyunk oltva, nem is leszünk, csak ha elvisznek😄. De vajon miért nem kapjuk el? Pedig a delta(muhahahaha) variáns reprodukciós rátája 6!!!
2021. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
52: lehet már elkaptátok, nagyokos. Valaki tünetmentes. De ez nem biztos, hogy így is marad.
2021. okt. 12. 17:09
 54/58 anonim ***** válasza:
30%

Ja, az egész tágabb család tünetmentes😂, mindenki! Senkinél egy takony, semmi, aham értem😄.

Ez a legnagyobb kamu az egészben, tünetmentes! Ezzel lehet faszául fedni a sztorit: te is elkaptad, csak tünetmentes vagy😂.

De ki f@szom hiszi azt el, hogy az emberek mondjuk 95%-án át megy tünetmentesen? Ezt muszáj mondani, mert akkor marha kevés beteg lenne, így több embert be lehet paráztatni.

2021. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
41%
Ezzel hencegsz? Remélem elkapjatok! 👎
2021. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
32%

55-ös, ez az oltott jókívánsága a makkegészséges, kritikusan gondolkozó oltatlannak?

Ez nem hencegés, inkább kritika. Azt remélem tudod, hogy sok oltottnak elmúlt a korábbi, minden évben jelentkező allergiája az oltás után? Na vajon miért?

54#

2021. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ez az oltott és jelenleg is beteg ember kritikája egy hencegőnek, aki annyira kedves ember, hogy azon szórakozik, h9gy más beteg. Ő meg "bi-bi-bi" nem lett az. Kritikus gondolkodás? Haha, kirohogom a vakbelem. Az egyik testvérem copd-os lett felgyogyulas után, a húgommal egy háztartásban élünk, ő se kapta el két év alatt egyszer sem, sőt, most tőlem sem. De eszébe sem jut ezzel hencegni mikozben épp beteg vagyok a másik testvérünk meg élete végéig tudobeteg marad.

Nem, nem tudom hogy sok oltottnak elmúlt az oltás után az allergiaja. Te honnan tudod? Lejelentik neked? Statisztikát vezetsz róla? Vagy van két ismerősöd? Nekem nincs. De ha igy van örüljenek neki.

Remelem ők nem olyanok hogy kiallnak figyiszelni, meg "bibibi"-ni a többin.

2021. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
62%

"44: tényleg? Akkor az a 30 ezer halott szerinted mibe halt bele?"

Nagy részük az egyéb betegségeibe, kisebb részüket a kórházban ölték meg.

[link]

2021. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!