Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hagynád megfagyni a menekülő...

Hagynád megfagyni a menekülő gyerekeket?

Figyelt kérdés

Mikor lesz vége a menekülés?


[link]



2021. nov. 19. 04:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
444-en én még igazat nem olvastam. Amúgy meg igen. Ha felnő, ugyanúgy terrorista lett volna ebből is.
2021. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

Hagyjuk a kérdés provokatív voltát. (mivel nem én döntök szír kisgyerekek sorsáról, így megválaszolhatatlan a felvetés)


A külföldre utazás egyéni felelősség - áll minden konzuli oldal legelső bekezdésében. Az illegális határátlépések során előforduló kockázatokért még úgy se vállal senki kockázatot, ráadásul törvénybe ütköző cselekmény.


Mi mondjak még erre?

2021. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
12# konzuli tájékoztató oldal* (elnézést, pontatlanul írtam)
2021. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálatos eset, amiért viszont a gyerek szüleit terheli minden felelősség. Nem volt muszáj a határon táborozniuk rettentő körülmények közt hetekig. Bármikor feladhatták volna, pár km-el beljebb valószínűleg bármely Belarusz településen tudtak volna segítséget hívni. Igen, lehet elszállt volna vele az EU-ba jutási esélyük, de ők kockáztatták inkább a gyerekük életét. Övék a felelősség.
2021. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mi hagytuk, a szülei.
2021. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólok bele mások felelőtlenségébe.
2021. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#7 nem vagyok szociopata náci, csak van egy pár gyerekem.

Ha valamiért elmenekülnék innen, nem Indiába mennék, nem is Mongóliába.

Itt van a Felvidék, Királyhelmec, Kassa, Erdély.

Esetleg a Vajdaság felé bàr ott is sok a fázós kisgyerek.


Nem szívesen, de még Nyugat-Európa is max egy napi út.


Annyit kibír egy kisbaba is.


Ne komplikàld túl a dolgokat!

A gyerek az első!

Messze fontosabb, mint a német szociàlis segély.

2021. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%
@17 Igen, hiszen szír és magyar útlevélle ugyanolyan lehetőségei vannak az embernek. Az a baj, hogy a világból maximum Hajdúszoboszlót meg Párizst látott emberek törnek pálcát olyanok felett, akik Szíriát meg Afganisztánt próbálják elhagyni. Amíg olyan válaszok érkeznek, hogy miért nem adták fel magukat Lukosenka KBG-jének, addig nem tudom elhinni, hogy bármi fogalmatok lenne arról, hogy milyen háború sújtotta fejlődő országokban létezni. Amíg nem volt Szíriában háború, alig volt migráció, volt pár szír étterem nyugati nagyvárosokban és kábé ennyi, amúgy meg azt tették az emberek, mint most az átlag polgárok Jordániában: hummuszt ettek, egyetemre jártak, dolgoztak, gyereket neveltek. Rettenetesen szomorú, hogy nettó 6 év alatt sikerült kiölni mindenfajta empátiát egy komplett nemzetből.
2021. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok, mi a bicskanyitogató? Az, hogy őket átengedik mindenféle határon, tőled meg az eu-ban (érted: a saját szövetségi rendszeredben!) mindenféle védettségit kérnek... 3 vakcina és már legyen tervben a 4-ik lehetőleg!
2021. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%
Az én gyerekem?Nem akkor miattal meg is fagyhat.
2021. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!