Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok és az LMBTQ...

A liberálisok és az LMBTQ emberek miért ilyen intoleránsak?

Figyelt kérdés
Én egy 30 éves heteroszexuális homofób és transzfób férfi vagyok. Nem szeretem a melegeket, transzokat. Nem tehetek róla, nem én döntöttem így, egyszerűen ilyen vagyok. Mégsem fogadnak el, folyton bigottnak, középkorinak neveznek, csak mert nem szeretném, hogy az óvodában LMBTQ-mesekönyvekből olvassanak fel, vagy hogy az iskolába bemenjenek olyan aktivisták, akiket senki sem kért meg erre.

2021. nov. 26. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

#32:


A házasság egy férfi és egy nő kapcsolata. Miért kéne ezt megváltoztatni? Ennyi erővel akkor engedélyezhetnénk a poligámiát is, és azt mondhatnánk, hogy aki nem akarja, hogy öt férfi, aki szereti egymást, összeházasodjon, és gyereket neveljen, az közékori, sőt, őskori. De a trendeket nézve ez is be fog következni előbb-utóbb.

2021. nov. 26. 23:54
 32/69 A kérdező kommentje:

#38:


Nem is vártunk mást egy liberálistól. A nem tetsző vélemények elhallgattatása. Ez a liberálisok értékrendje.

2021. nov. 26. 23:55
 33/69 anonim ***** válasza:
79%

#39


A poligámia nem egyenlőség,hanem többletjog.


A lényeg az egyenlőségen van,nem a nemeken.

1 házastársad lehet,aki felnőtt ember.


Amúgy mi a kifogás a házasság ellen?

2021. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted mennyire életszerű,hogy 5 férfi szereti egymást,és pont gyereket akarnak?


Ilyen baromságok tipikusan unatkozó,kukacoskodó embereknek jutnak eszébe.


A gyerekvállalásnak semmi köze a házassághoz.


Van olyan egyedülálló anyuka,akinek havonta új pasija van,több nevelő apuka neveli fel a gyereket,akkor ott vannak a mozaikcsaládok "enyém,tiéd,miénk",szóval a gyakorlatban rengeteg olyan van,ami nem a klasszikus családmodellnek felel meg,aztán a mozaik családok ellen,meg az 5 szeretőt tartó családos ember ellen mégsem lázadoznak a konzervatívok.

2021. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
81%

A házasság a vagyonközösség miatt fontos.


Ha egyedül él egy pár,és történik valami az egyik féllel,akkor pl egy kedves testvér vagy bármilyen rokon ne tudja kisemmizni a másik felet.

2021. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
76%

"Különben miért foglalkoznál annyit a melegekkel? Normális hetero férfinak eszébe se jutnak a melegek."


Ja, ezen gondolkodom én is sokszor, ahány homofóbot ismerek, és ezt nyíltan vállalja, mint a kérdező, azzal valami mondjuk úgy nem teljesen egyenes! Van köztük, aki hetero, de amúgy komoly devianciákkal küzd, másik meg nos nem biztos magában mert volt már homoerotikus kalandja. Ezt itt a gyakorin is látom a legnagyobb homofóbok magyarázzák, hogy más közegben a nevelés hatására ők valószínű melegek lennének! Én meg, aki tudom, hogy hetero vagyok sose volnék meleg, ahhoz kell minimum egy nagyon erős hajlam rá. Ezt érzem, hogy a homofóbia egy ilyen túlkompenzálás a részükről.

2021. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:
Volt itt kb. 4-5 erősen melegházasságot, melegek általi gyerekérzékenyítést ellenző hozzászólás, csak az egyik nagyon toleráns liberális hozzászóló jelentette, és törtöltette őket. Miért nem vagyok meglepődve, hogy a liberálisok élnek-halnak a cenzúráért, de csak akkor, ha ellentmond az ő véleményüknek.
2021. nov. 27. 13:47
 38/69 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező a moderátorok csak olyan választ törölnek, ami szerintük sem felel meg.Ha én beírom, hogy "Minden nap szép az idő" at akkor sem törlik, ha tízen jelentik. Ha valaki olyat ír, hogy "felőlem az összes ratyi s**gbedugahtja magát, és kihúzom a belüket, ha a gyerekek közelébe merészkedik egy ferdehajlamú köcsögöt közülük" -.vagy valami ehhez hasonlót, akkor persze, hogy törlik.
2021. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 A kérdező kommentje:

#39:


Semmi ilyen durva dolog nem volt bennük. A lényegen viszont ez nem is változtat, hogy ez a liberális szépen bemószerolta őket, és töröltette a hozzászólásokat. Na, ennyire hisz egy liberális a szólás- és véleményszabadságban.

2021. nov. 27. 18:04
 40/69 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, ha beírnám hogy írtani kell a magyarságot, mert egy semmirekellő tehetségtelen nép, és azt törölnék, akkor is lázadnál a lipsi cenzúra ellen, vagy egyetértenél?

Jahogy ilyenkor már nem kell a nagy szólás szabadság.

2021. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!