Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok és az LMBTQ...

A liberálisok és az LMBTQ emberek miért ilyen intoleránsak?

Figyelt kérdés
Én egy 30 éves heteroszexuális homofób és transzfób férfi vagyok. Nem szeretem a melegeket, transzokat. Nem tehetek róla, nem én döntöttem így, egyszerűen ilyen vagyok. Mégsem fogadnak el, folyton bigottnak, középkorinak neveznek, csak mert nem szeretném, hogy az óvodában LMBTQ-mesekönyvekből olvassanak fel, vagy hogy az iskolába bemenjenek olyan aktivisták, akiket senki sem kért meg erre.

2021. nov. 26. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
11%

Már nem azért de amíg orbán nem találta ki ezt az lghdtv témát meg a transzformeket, én azt se tudtam hogy létezik.

Kérdező valld be hogy nagyon érdekel a téma, minden sokkal jobb lesz.

2021. nov. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

"Már nem azért de amíg orbán nem találta ki ezt az lghdtv témát meg a transzformeket, én azt se tudtam hogy létezik."


Kulfoldon is tema volt. Ez egy mozgalom, nem kell kitalani csak megalapitani.

2021. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
92%
Transznemu emberek is voltak Orban elott.
2021. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
92%
Biztos voltak, csak a faluban a hívők nem tudtak róla.
2021. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
3%
Azért, mert s*ggf*j banda azért. Szándékosan provokálják az embereket. Szét akarják verni a régi rendet és valami rosszabbat akarnak a helyére...
2021. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
79%
Szegeny homofob emberek torekeny kis lelket megsertik. Igaz 55-os?
2021. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
3%
56-os, nem törékeny és homofób a lelkem, egyszerűen arról van szó, hogy nem vagyok vak. Az LMBTQsok diktatúrát akarnak és bosszút.
2021. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
72%

"56-os, nem törékeny és homofób a lelkem, egyszerűen arról van szó, hogy nem vagyok vak. Az LMBTQsok diktatúrát akarnak és bosszút."


Latom attertunk osszeeskuves elmeletkre, nulla bizonyitekkal.

Nem tudom hogyan alakitananak ki diktaturat az LMBTQ-sok, amikor sokkal kevesebb ember tartozik abba a csoportba mint ahanyan a heterok vannak.


Csak egy szimpla rapillantas is eleg volt hogy leromboljam a teveszmedet, nem kellett torjem a fejemet.


Egyeb suletlenseg?

2021. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
3%

58as! Itt az ideje, hogy kihúzd a fejedet a s***edből!


Nulla bizonyíték? Aki eddig toleráns volt, már az is fél azoktól az elvakult újbalosoktól... a ballibsi sajtó jelentős részét már megszerezték mindenféle konteó nélkül. Több a hatalmuk, mint gondolnád....

2021. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
72%
Koszonom a tovabbi ures vadaskodast 🙏🙏🙏
2021. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!