Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok és az LMBTQ...

A liberálisok és az LMBTQ emberek miért ilyen intoleránsak?

Figyelt kérdés
Én egy 30 éves heteroszexuális homofób és transzfób férfi vagyok. Nem szeretem a melegeket, transzokat. Nem tehetek róla, nem én döntöttem így, egyszerűen ilyen vagyok. Mégsem fogadnak el, folyton bigottnak, középkorinak neveznek, csak mert nem szeretném, hogy az óvodában LMBTQ-mesekönyvekből olvassanak fel, vagy hogy az iskolába bemenjenek olyan aktivisták, akiket senki sem kért meg erre.

2021. nov. 26. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
22%

41#


[link]

2021. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, én vagyok a jelentő és iszom a könnyeid :DD


A törölt kommentekkel együtt volt vagy 50 komment itt, ebből alsó hangon 20-25 a te agymenéseid voltak. Nem lehet mégis valami abban, amit a (most) 37-es ír? ;) Normális, rendezett lelkű ember nem fixálódik olyan témákra, amit elvileg gyűlöl, de valójában az életét nem érinti. Te mégis.

2021. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem érvelési hiba
2021. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
4-5 olyan hozzászólást láttam, amit különböző emberek írtak, törölve lett, és semmilyen gyűlöletre felszólító dolog nem volt benne. A liberálisok viszont nem szeretik, ha valaki nem ért velük egyet, ezért igyekeznek elhallgattatni. Nyugaton is ez megy mindenhol, de hazánkat is kezdi elérni. Aztán csodálkoznak a liberálisok, ha válaszul velük ugyanezt csinálják.
2021. nov. 28. 16:38
 45/69 anonim ***** válasza:
64%
#36: Szegénykém! Kevés örömöd lehet az életben... :)
2021. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
36%

#45: Engem már másodszor töröltek, csak mert leírtam, hogy azért nincs "bu zi" (szó szerinti idézet a #3-astól, akit azóta sem töröltek) propaganda az óvodákban és az iskolákban, mert a kormány nem engedi oda az LMBTQ-propagandistákat. Migránsokat is azért nem lát az utcán, mert a kormány határvédelme működőképes. A németeket pedig kollektívan a "kö csög" (szó szerinti idézet a #3-astól, akit azóta sem töröltek) jelzővel illeti, miközben épp a melegeket próbálja védeni.

"ez egy bugyuta propaganda a szellemi fogyatékos fidesz szavazó rétegnek."

(Szó szerinti idézet a #3-astól, akit azóta sem töröltek.) Amikor közlöm, hogy ezzel 2,5-3 millió embert sérteget, engem törölnek, őt nem. Na, mindegy, a sorozatos választási vereségek úgy látszik, kikezdték az idegeit szegénykémnek. ...és már látótávolságon belül a következő:

[link]

2021. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
38%

Ez butaság utolsó.


Orbán teljesen meghülyített, nincs semmiféle lqbt nyomulás.

2021. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:

44#


Az, de nem olyan amit ő linkelt

2021. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
93%

“LMBTQ-mesekönyvekből olvassanak fel, vagy hogy az iskolába bemenjenek olyan aktivisták, akiket senki sem kért meg erre.”


Kedves Kérdező! Magyarországon az elmúlt nem tudom hány évben összesen 1 olyan LMBTQ szervezett működött, akik végeztek iskolákban bármiféle érzékenyítő foglalkozást. Minden esetben az iskola hívta meg őket, sose mentek senkihez verni a kaput. Óvodákban pedig sosem voltak, és nem is terveztek menni. Szóval valaki Téged nagyon átvert.


Lehetsz nyugodtan homofób, csak akkor csináld te is a négy fal között. Más embertársaid életébe (amíg az nem sérti a társadalmi alkut) nem szólsz bele, ez 30 éves korára illene megtanulnia az embernek.

2021. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
62%

"Én egy 30 éves heteroszexuális homofób és transzfób férfi vagyok. Nem szeretem a melegeket, transzokat."


Ketszeres kozles zsenikem.


"Nem tehetek róla, nem én döntöttem így, egyszerűen ilyen vagyok. Mégsem fogadnak el, folyton bigottnak, középkorinak neveznek, csak mert nem szeretném, hogy az óvodában LMBTQ-mesekönyvekből olvassanak fel, vagy hogy az iskolába bemenjenek olyan aktivisták, akiket senki sem kért meg erre."


Hogy fogadnanak mar el te szerencsetlen, ha alapbol keptelen vagy olyan embereket elfogadni akik azzal a tulajdonsagukkal amit te nem fogatsz el nem artanak senkinek. Eljatszod itt a szerencsetlen aldozatot.


Ez olyan mintha en utalnam a zold szemu embereket csak a szemszinuk vegett (amivel nem artanak senkinek) es azt mondanam hogy nem tehetek rola.


Igenis tehetsz errol. Csak tanuld meg hogy a melegek es a transzok is ugyanolyan emberek, nem kell oket kulonoskeppen szeretni sem.

2021. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!