Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is van így az LMBTQ - val?

Más is van így az LMBTQ - val?

Figyelt kérdés

Szerintem nem helyes egy lapon említeni őket, mert nagyon más az identitásuk alapja. A homo és biszexuálisokkal teljesen oké vagyok. Mindig is léteztek és nem csak az emberek között van ilyen. Szerintem ez természetes jelenség, ami nem aberráció. Viszont a transzszexualitás szerintem az önképzavar formája, tehát mentális betegség. Tőlük egy ilyen kényelmetlen érzés lesz urrá rajtam. Olyannak látszanak, amik valójában nem, olyan ez, mint a megtévesztés. Disszonanciát kelt bennem. A meleg ember nem hiszi, hogy nő, ugyanúgy férfinek hiszi magát, de a férfiakat szereti. A transzszexuális ember viszont a saját testét alakítja át, hogy másnak tűnjön. Nekem ez egy lapon van az extrém testmódosításokkal, mint az agyonplasztikázott modellek, vagy a szétkémiázott body builderek.


Ugyanakkor hasonló dolog volt régen az üvegember betegség. Amikor az ember úgy érzi, hogy üvegből van és fél, hogy összetörik. Voltak akik mozdulatlanságot vettek fel emiatt. Hasonló amikor valaki önkéntesen amputáltatja le az egyik végtagját. Hallottam olyanról, hogy az egyén jégbe mártotta a lábát, majd akkor hívta ki a mentőket, amikor az már nekrotikus volt, hogy le kelljen amputálni. Az illető azzal indokolta, hogy ezt érzi természetesnek.


Szerintem nem fekete - fehér a normálistól eltérő szexualitású emberek kondíciója. Nem lehet azt mondani, hogy en bloc betegek, vagy pedig, hogy mind egészségesek.



2022. jan. 9. 12:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
79%
Én is így vagyok vele.
2022. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek veled, bár engem inkább undor tölt el némelyik transz embert látva.
2022. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
61%
Senkit nem erdekel az lmbqt, csak az m1, hirtv, origo altal agymosott fideszeseket.
2022. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
54%
Azok a transzneműek, akikről a hírekben nem hallasz, gyakran ilyen esetlenek, szerintem autista is akad köztük. Az ilyeneket sajnálom, de a magamutogató alakokat, akik szétplasztikáztatják magukat, aztán szépségversenyre meg dalfesztiválra mennek fellépni, ki nem állhatom.
2022. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
82%

"Amikor az ember úgy érzi, hogy üvegből van és fél, hogy összetörik."

De ez tudjuk, hogy nem igaz: nem törik össze. Viszont a transzneműek is ellenkező neműnek érzik magukat - viszont az orvosok szerint belül tényleg azok is. Nem csak úgy gondolják, hanem azok - a testüket kivéve. Ez a nemi diszfória. Legalábbis én így tudom.

2022. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
80%
Mit jelent az, ha valaki nőként férfinak érzi magát? Ezt sose tudták nekem elmagyarázni, szóval örülnék, ha valaki megtenné.
2022. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 anonim ***** válasza:
92%
#6, te férfi vagy? Hogyan érzed magad annak? A testedet tegyük félre, honnan érzed, hogy az vagy? Mit érzel?
2022. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
36%
#7 én szívesebben lennék nő, de tudom hogy nem vagyok és nem lehetek az. NEM ANNAK SZÜLETTEM. Ezt pedig a biológia igazolja.
2022. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
87%
#, a nemi identitásnak viszont semmi köze nincsen a biológiához.
2022. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
22%
#9: Hát, mihez van köze?
2022. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!